serpensortia

  • 308
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

glee

uzun zamandır beklenen patlamasını michael isimli bölümü ile yaşamış dizidir.

--- spoiler ---
-quinn açısından özellikle süper bir bölümdü. siz olmasaydınız yapamazdım temalı konuşması ile aslında quinn'i neden sevdiğimizi hatırlattı. tuvalette rachel ondan yardım istediğinde ise verdiği "holy shit are you pregnant!" tepkisi harikaydı. never can say goodbye'ı da süper yorumladı kendisi.
-artie'nin schue'ya patlaması da çok iyi bir sahneydi. "i want them to feel my pain, because frankly that's all i have left to give" repliği ile aslında ne kadar zor durumda olduğunu yansıttı herkese, gruptaki birçok kişinin de tercümanı oldu bir anlamda.
-sebastian sen ne iğrenç bir insanmışsın ayrıca ya. herifin gözünü çıkarıcaktın az kalsın. * kurt'ün kafede onu görünce "seriously does he live here?!" repliği sesli güldürdü.
-rachel sen niye acele ediyosun, bak geldi işte mektubun hemen "aman kariyer yapamicam evleniyim bari" havasına giriyorsun, dinle işte quinn'i aranızda en mantıklı konuşan insan.
-naya rivera. muhteşem bir ses ve güzellik. bu sezon onun sezonu olduğunu düşünüyorum. smooth criminal düeti bölümün en iyisiydi hatta. ayrıca kendisi bu bölümde "underboob" kelimesini lügatımıza eklemiştir. bir de şu var tabii- "auntie snix just arrived on the bitchtown express."
-burt hummel nasıl bir insan şaşıyorum cidden. televizyonların sandy cohen'dan sonra gördüğü en iyi baba figürü sanırım.
-black or white ile güzel bir bölüm finali yaptılar, genel olarak zaten başarılı bir bölümdü ama bölümün britney/brittany bölümünde britney spears üzerinde olduğu gibi bu bölümünde tamamen michael üzerinde olmasını beklerdim ama yine de çok iyiydi.
--- spoiler ---

devamını okuyayım »
01.02.2012 16:16