sersem yarasa

  • 3068
  • 0
  • 0
  • 0
  • 13 yıl önce

güzel kızların yanında bulunan çirkin kızlar

ikili ilişkilerin memleketimizde gelmiş geçmiş en büyük sorunsallarından birisidir. kompleksli şişman bir kız ve ağına aldığı güzel bir kız bu sorunun ana karakterleridir. şişman kız güzel kızı kıskanır, güzele gösterilen ilginin kendisine gösterilmesi için elinden gelen çirkefliği ardına koymaz: güzel kızın kötü olan derslerine yardım eder, gönüllü psikolojik danışmanlığını yapar; zaman içerisinde güzel kız şişmana sormadan tuvalete bile gidemez hale gelir. devir şişmanın devridir artık, güzel kıza yazmak isteyen erkekler şişmanın kalite kontrol testinden geçmek zorundadır ki, bu da ilginin kendisine yönelmesi demektir. güzele yazacak olan adamlar türlü maymunluklar yaparak şişmana yaklaşır; güzelin nelerden hoşlandığını, ne rengi sevdiğini, burcunu vs. öğrenmeye çabalar. tanışmak isteyen genç için altın değerindeki bu bilgileri vermek için kompleksli şişman kendini naza çeker, türlü eziyetler yapar. sonuçta gerekli şeyleri söyler ancak bu tarz davranışlar şişmanı en güzel seksten daha çok orgazma ulaştırır; normalde değil konuşmak, yüzüne bile bakmayacak adamların gerekirse ayaklarına kapanabilecek raddeye gelmesi şişman hanım kızımızı en güzel seksten daha iyi orgazma ulaştırır.

güzel kızın durumunu incelersek, o kızdan kişiye hayır gelmez diyebiliriz. zira bugün hayatının akışını bir kişiye teslim eden, yarın en mahrem yerlerini de aynı şuursuzlukla o kişiye teslim edebilir. bu noktada güzel kızın kendisi başlı başına bir sorunsaldır.

entryden hisse: inceden yazacağınız güzel bir bayanın yanında gölge gibi gezen bir şişman bayan görür iseniz o güzelden ümidi kesiniz. ama "bu durum beni ırgalamaz, her çiçekten balımı alırım" diyor iseniz de önce şişmanı ayartmanız gerekmektedir, stratejinizi ona göre ayarlayınız.

üç sene sonra gelen edit: sorun benim sal da bana girsin

devamını okuyayım »