sersem bocuk

  • battal gazi (358)
  • 624
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

pointer nick'li yazar tarafından taciz edilmek

hoş bir durum değildir tacizin hiçbir türünün hoş olmaması gibi.

bir kadın görüşmek istemiyorsa ve bunu net olarak söylüyorsa iletişimi kesmelidir bu kişi.

fakat, açıkçası birinin bu kadar aşık olabilmesi için "2 film önerdim o kadar" durumundan fazlası olması gerekir.

tekrar ediyorum, sanirsam guzel bir kizim kişisinin rahatsızlığını tamamen haklı buluyorum ve pointer kişisinin yaptığını da tamamen yanlış buluyorum. ama burada anlatılmayan bir yakınlaşma ve sohbet olmuş gibi. hiç görüp bilmediği, 2 film önerisi aldığı birine aşık olur mu lan insan? sevgilin varken burada da insanlarla flört edip sonra işler karışınca toparlamaya çalışılmış.

"sözlükte birileriyle takılıp sohbet edeyim, ama gerçek hayatımda erkek arkadaşım olmaya devam etsin" yaklaşımı da etik değil. böyle olmuştur demiyorum ama içimde böyle olduğuna dair büyük bir his var. sözlükte her film öneren yazara aşık olunacak olsaydı burası swinger partisine dönerdi.

velhasıl, pointer bu kadar açık ve net bir şekilde peşini bırakman söylendiği halde böyle yaparak yanlış yapıyorsun. bunun aması olmaz.

sanirsam guzel bir kizim işin ucu sana dokunmasın, nişanlınla aran açılmasın diye eksik anlatıyorsun. 2 film önerdi diye kimse sana aşık olmaz. güzel bir kız olabilirsin ama o kadar da değilsin. ama şuradan anladığım kadarıyla gayet flörtöz bir kızsın. ki bu da bizi ilgilendirmez, nişanlınla arandaki karşılıklı bir kabuldür. ama birini tacizle suçlarken kendini korumak için eksik anlatamazsın.

şimdi kimse beni aralarında hiçbir sohbet ve flörtöz durumlar geçmediğine inandıramaz. 2 film önerisiyle olacak şeyler değil bunlar.

tamamı benim şahsi fikirlerimdir. gerçeği yansıtmayabilir.

devamını okuyayım »
02.07.2016 18:21