seryer

  • 3583
  • 42
  • 11
  • 0
  • dün

22 haziran 2016 italya irlanda maçı

kendi göbeğini kendi kesemeyen bir ülkede tabii ki iş hep başkalarına kalacak ve başkaları da hep şike vs yapacak. el sikiyle gerdeğe girince herkes komplo teorisyeni oluyor haliyle.

hatırlayan hatırlar... galatasaray uefa avrupa ligi'nde son maçta evinde yense dahi diğer maçın skorunu beklemek zorundaydı. diğer takım bordeaux'du. çıkmayı garantilemişti ve bir yunan takımıyla yapıyordu (rum da olabilir şu an net hatırlamıyorum.) yunan takımı yenseydi, gs yense dahi çıkamıyordu. bordeux'nun yenilmemesi gerekiyordu.

ülkemizin komple teorisyenleri, bizim avrupa'da istenmediğimizi, büyüyen türkiye'nin kıskanıldığını söylenip fransızların yunanlara yatacağını söyledi. maç günü geldi. bordeaux 2-0'dan gelip 3-2 galip geldi ve gs evinde berabere kaldığı halde çıktı. bordeaux maçı beraber bitse dahi gs yenemediği için çıkamıyordu ama fransızlar sanırım şike parasını az bulmuş olmalılar ki 2-0'dan gelip 3-2 aldılar maçı ve gs kendi sikiyle gerdeğe giremediği halde çıktı gruptan.

komplo teorisyenlerimiz göt oldu. ama pişkin pişkin hiç bir şey olmamış gibi devam ettiler yorumculuğa... şimdi aynı teorisyenler sözlükte. sen izlanda'yı yenmene rağmen kazakistan'ın sikiyle gelmişsin buraya. yarın da italyanların ve belçikalıların sikine muhtaçsın. liderliği garantilemiş italya yedek çıkacak tabii ki de, adamlar ispanyollarla maç yapacak. bence yine de yenilmeyeceklerdir, ha olur da yenilirlerse normal sonuç olur çünkü onların liderliği garanti ve haliyle akılları ispanya maçında.

teorisyenler italya yenilince haçlı ittifakına bağlarlar olayı. yenerse de, "abi biz bitti demeden bitmez demedik mi yaaa" derler. adama demezler mi, sen de her seferinde el sikiyle girme gerdeğe, kendi göbeğini kendin kes diye.

edit: rakip panionios imiş. agizda dagilan zeytinyagli sarma ya teşekkürler.

devamını okuyayım »
22.06.2016 02:14