shadowience

  • ağır abi (467)
  • 682
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

kadınlardan erkeklere tavsiyeler

çırılçıplak soyunup aynanın karşısına geçin. önden yandan arkadan nasıl göründüğünüze bir bakın.

üç durum var şimdi;

1. az önce çıkarıp kenara koyduğunuz pantolonun cebindeki kredi kartı var ya, eğer o kart limitsizse ve 'acaba' demeden bir kadına verebileceğinize inanıyorsanız tekrar giyinebilirsiniz. ancak burada da iki durum var giyinirken düşünmeniz gereken;
1.a. eğer ortalama altı bir kadına tamamdır diyorsanız giyinmeye devam edin.
1.b. yok biraz kaliteli bir kadın olsun derseniz kendinizi incelemeye devam edin. çok çirkin bir görüntü varsa aynada biraz forma girmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

2. asıl ele alacağımız konu bu. sizi rahatsız eden tipler 1 numaralı öneride uzaklaştırıldı. şu aynadaki görüntünüzü bir inceleyin lütfen. kadınları beğenmezsiniz kilosuydu kılıydı babetiydi diye. karşınızdaki adamı tanımadığınızı düşünüp ilk yorumu yapın. koskocaman bir göbek, çırpı gibi kollar, kadınsı daracık omuzlar. bu halinizle mi taş gibi kadın istiyorsunuz siz? üçgen kavramını ters anlamışsınız. evet bildiğin ters. siz koniye benziyorsunuz daha çok. bir zahmet biraz omuz biraz adonis... patates çuvalı görüntünüzden kurtulun. ama ilaçlara abanıp conanımsı bir görüntü kazanmayın. o zaman patlamak üzere olan patates çuvalı gibi oluyorsunuz.

3. şimdi siz buraya kadar gülümseyerek okumuş erkekler. evet beğeniyorum sizi :) çok çirkin bile olsanız en azından bezgin bekir imajınız yok sağlıklı görünüyorsunuz.

şimdi siz 1-2-3 grubu insanları. bir duş alıp gelin. duşta bir de jilet var anladınız siz, onu kullanmayı ihmal etmeyin.

bunlar nispeten kolay olanlarıydı. şimdi bir zahmet iki çift laf edebilecek kadar kültür kazanın. genel kültür. her şeyden biraz bilmek ama bir şeyi çok iyi bilmek hayatta işinize çok yarar. bilmiyorsanız susun. çok susarsanız oduna benzeyeceğinizi unutmayın.

evet şimdi kadınlara istediğiniz kadar bok atıp, beğenmeyebilirsiniz. o akıllı kültürlü güzel dediğiniz kadına gidip tanışın işte artık.

devamını okuyayım »
15.04.2012 02:00