sigata

  • 1830
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 yıl önce

24 ekim 2007 beşiktaş liverpool maçı

gitmediğim için kahrolduğum maç.

maçtan önce yapılacak tezahuratın orijinalini ve gençlerbirliği maçındaki provasını izleyip "lan orijinali gibi yaparsanız kalkar televizyonu alkışlarım" dediydim. 10. yıl marşı maçın başlama düdüğüyle kesildi, o tribünler 10. yıl marşını kaldığı yerden sürdürüp arkasından resitale başladılar ya kardeşimi* aradım ben "olm siktret ödevi mödevi beşiktaş taraftarını izle" diye ve 10 dk ayakta izledim maçı. fikrimce orijinalinden de iyiydi, beşiktaş tribünlerinin doruğa ulaştığı maç oldu bu.

belki de beşiktaşkından başka hiçbir ortak noktası olmayan o kadar adamın böyle bir uyum gösterebilmesine hayret ediyor insan, inanılmazlardı ulan! orada olsaydım bu hasta fenerli halimle ben de becerebildiğim kadar bağırırdım eminim şimdi sadece teşekkür edebiliyorum bize böyle bi tribün izlettiler diye.

not: biri bana o sonunda "innn şaaalll laaahhh!" diye bağırdığınız tezahuratın başını söylesin lan gözümden yaş geldi her inşaallahtan sonra gülmekten.

*
dün maçta söylenen:

koy şu portoya
koy marsilyaya
koy şu götveren livirpula
inşallah
oooley oleey oleeey
beşiktaşım oleey oleeey
koy şu portoya
koy marsilyaya
koy şu götveren livırpula
inşallah

süper lig maçlarında söylenen:

koooy koy cimomboma, koy kanarya, koy trabzonaaa, koooy hepsi got olsun, kara kartalım şampiyon olsuuuun. in-şal-lah

ramazanda söylenen:

koooy koy ateiste, koy sataniste, koy putperesteee, koooy hepsi göt olsun, ramazan ayııı mübarek olsuuuun, in-şaaaalll-laah

*

imiş, mesaj atan herkese teşekkürler, ramazandaki favorim ahahaha

devamını okuyayım »
25.10.2007 09:27