signear

  • 238
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

iphone 6 plus'ın kolayca bükülmesi

başlıkta ki her entryi tek tek okudum. yemin ederim sinirden çıldırıcam, bu sözlük gerçekten türkiyenin aynası olmuş durumda,adamların bilgisi yok ama fikri var. boş teneke misali.

adamlar demiş ki; "diğer telefonlara da yapmışlar mı bu testi."
lan amın oğlu zaten video kullanıcı şikayetlerinden dolayı test amaçlı çekilmiş. diğer telefonlara bu test yapılmış mı diyor ? zaten bunun haber değeri yamulup kalmasında. bir telefon yamulup kalmasa note3 yamulmuyor bakın bu da testi denmez. bir insanın kuşu öldürmesinin haber değeri yoktur ama bir kuşun bir insanı öldürmesinin haber değeri vardır.

bir kaç kişide demiş ki alüminyum olduğunu zaten adamlar söylüyor. ya yemin ederim sizi domaltıp tek tek sikmek lazım. geçen sene de siyah iphone için boyası atıyor dendiğinde alüminyumun doğası bu demişlerdi. olum siz gerizekalı mısınız ? türkiye şartlarında gidiyorsunuz deli gibi para veriyorsunuz şu aletlere kalite talep etmek hakkınız ya da tepkini almayarak gösterceksin. aranızda hiç bir özelliğini umursamadan cool olcam diye 24ay - 36ay taksitle bu telefonu alanlar var.

birde şeyciler var afrika da kaç çocuk doyardı o parayıcılar. yemin ediyorum tiksiniyorum bu bakış açısından. gözünü yükseklere dikip insanlara bak ya diyip onlar gibi olmak yerine durumuna şükredip benden kötüleri var bak ne durumda olanda var ben iyiyim haaacılar. hem kendini aşağıya çekiyorsun hem kendinden kötüler üstünden prim yapıyorsun sen nasıl bir hayvansın ? adamın alım gücü yüksek üstüne birde ürünü ucuza alabiliyorlar sanane amına koyyım ne yaptığından ? nerden biliyorsun adamın bi o kadar parayı da yardım kuruluşlarına bağışlamadığını ? sanane amına koyyım. o zaman bizde biriktirdiğimiz arttırdığımız 3-5 kuruş parayla tatile gitmeyelim keyfimize harcamayalım fakir insanlara bağışlayalım hayatımızı devletlere büyük şirketlere çalışarak geçirelim. anlamıyorsunuz.. çünkü gerizekalısınız.. bu sistem fakir insanlar yaratıyor ve sizde bu fakir insanlar üzerinden politika yapıyorsunuz. kendinizde herkesin hayatına karışma hakkı görüyorsunuz , yapmayın allasen ya. karşı çıkacaksan bu sistemin gidişatına dur diyeceksin, kendinden kötü durumdakileri yemlemeyle olmaz.

birde sanane niye yorum yapıyorsun isteyen alır istemeyen almaz diyenler var ya. onların ben dünyasını sikiyim. nasıl banane ya ? ben almamı diyorum ? oku bakayım kaç tane almayın diye entry var burda ? benim bu platformda herhangi bir şey üstünde yorum yapmak hakkım. yemin ederim varya bunları topluyacaksın salacaksın ışidin karşısına birbirlerini öldürsünler amına koyyım dünya biraz rahat bir nefes alsın.

hala entryleri hatırlayıp hatırlayıp sinirleniyorum. biri demiş
"ki öyle büyük telefonu göt cebine koyanlarda "ne göt varmış" diye düşündüren bükülmedir. bu testleri samgung yaptırıyordur kesin. japonlar böyle hırslı." soruyorum bu arkadaşa öncelikle senin bunu test etme imkanın oldumu nerden biliyorsun 45 kilo bir insanın göt cebinde yamulamayacağını ? ikinci olarak demiş ki; kesin samsung yaptırıyor bu testleri. arkadaş olayın daha mac forumlarda ki kullanıcı şikayetinden çıktığından habersiz. üçüncüsü japonlar böyle hırslı demiş. hayırdır samsung ne zaman japonlara satıldı ? ya madem bilgin yok konu hakkında. yorum yapmak zorunda değilsin be koduğum. yaptında noldu ? eline ne geçti ? şu düzgün bilgi ve yorum içermeyen amına kodumunun yorumunu yazdında ne oldu ?

bu başlık tamamen insanlığın ve ülkemizin özeti. amına koyyım düşünme yetiniz var fanatik olmayı tercih ediyorsunuz. lan bir şey kötüyse kötüdür işte az sorgulayın. bende seviyorum apple ürünlerini ve iphone kullanıcısıyım bir çok kişiye de önermişimdir ama benim oralarda göte göt diyorlar.

oo çok beğendiğiniz izmirde bile böyle. 5 senedir burada yaşıyorum şu son olaydan sonra (bkz: izmir toplu ulaşım düzenlemesi) chp & akp'ye oy vermeyi düşünmüyorum. amcamlarda nasıl olsa belli bir kitlemiz var kafası olduğu için siki taşağa denk oturuyorlar koltuklarında. izmir o kadar güzel bir şehir ki keşke gerçekten belediyecilik olsa burda. istanbuldan çok daha cazip bir yer olabilirmiş,eskişehirin kendini son 4-5 yılda ne kadar geliştirdiğine bir bakın utanın..

tanım: apple'ın nasıl bir açıklaması getireceği merak edilen bükülmedir.

devamını okuyayım »