simonetta

  • 2171
  • 5
  • 3
  • 0
  • 4 gün önce

sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar

kedilerin belli bir noktaya kitlenip dakikalarca bakması sıklıkla olur. bizim puşta o sıralar çok oluyodu bu. müslümanım, inanırım. bu ibnelerin gözlerinde perde olmadığı, cinleri görebildiği söylenir. hemen her gece bu kitlenmesi olduğu için zaten kediden tırsar olmuştuk. sabıkalıydı yani.

bir gece bu hiperaktif. zaten fazla oyuncu. masaya zıplıyor, oradan bana vurup kaçıyor, kitaplığın üzerine atlayıp deviriyor ne denk gelirse falan ama çok gürültü çıkardı. sabaha karşıydı. bu ibneyi aldım balkona bıraktım. kapıyı da kapattım. ki kapı eski kapılardan ve yıpranmış. bir insanın bile ciddi asılması lazım açması için. balkonun kapısı ve benim kapı kapalı. ben kurtuldum gürültüden derken hop masanın üstüne atladı kedi. lan? ben korkunca mavi ekran veriyorum abi. tepki veremem. depremde çok soğuk kanlı sanmışlardı beni içe doğru sıçarken. kaldım öyle bakışıyoruz kediyle. bu masanın üstünde suratıma bakıyor ''nasıl geldim ama'' der gibi. ışınlandı piç.

lambayı yaktım. efendigine özür diledim kediden. oturduk oynadık bir saat kadar sonra sıkıldı bıraktı. anneme anlattım hiç şaşırmadı. kapı falan tanımıyomuş geldiğinden beri. annem de yaşamış bununla benzer olayları pes etmiş. zaten personeliydik herifin, o olaydan sonra kölesi olduk.

devamını okuyayım »
25.05.2012 13:08