sinifogretmenidegilokulogretmeni

  • azimli
  • hırçın golcü (297)
  • 1193
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

yıl 2006. öss'ye hazırlanmak için bir yıllığına cemaat yurduna kapatmışız kendimizi. muzip, yaramaz bir grup olduğumuz için başımıza sert mizaçlı ama yumuşak kalpli bir abiyi diktiler ilgilensin diye. ama bu abimiz yurttaki sohbetlerde 4llah, hizmet, vatan millet-sakarya anlatırken dışarda üniversiteli kızlarla takılmaktan geri kalmazdı. ve bunu çoğu cemaat mensubu bilmezdi bizden başka. öss stresinden kurtulmak için bi kaç muziplik şart diyip plan-program yaptık.

msn'de kız soymanın popüler olduğu yıllar. millet içinde sex kokan çakma msn adresleri açıp kerizleri yoluyor, kontörleri falan cebe indiriyor. abimiz bizim takıldığımız internet kafeye çok uğrardı. yine bir gün kızlarla falan chatleşiyor bu. biz de hemen çakma bir kız msn adresi açtık ve malum şahsı ekledik. selam naber, yaş okul mevzularından sonra abi ağımıza takılmıştı artık. kamerayı açar mısın iletisini bekliyorduk ve gecikmedi bu ileti. biraz mırın kırın ayağına yatıp inandırıcılığımızı artırdık. soyunan bir kızın olduğu videoyu cama yerleştirdik. kamerayı açtığımız anda abi acaip şaşkındı, resmen ağzının suyu akıyordu. camdaki kızımız hareketlenmeye, orasını burasını ellemeye başlayınca bizim abi zıvanadan çıkmaya başladı. '' çok sexy ve güzelsin gamze, tutuldum sana '' diye bir ileti gönderdi bizimki. yarım saatlik gırgır şamatadan sonra abiye '' okula gitmem gerek '' diyip vedalaştık msnde. akşam yurda döndüğümüzde bizim abi milleti gaza getiriyor nutuklarla, işte '' ali sen çok enayetli bir insansın, en az 5 kişiyi zamana abone etmen lazım'' , '' ahmet koçum sen zeka küpüsün, gururumuzsun, en az 3-4 kişiyi sızıntıya abone etmen lazım'' falan diye. sıra bana geldiğinde '' abi dur bu sefer ben söylicem sana '' dedim. iyi şakirt söyle sloganını bakalım dedi.

- abi çok sexy ve yakışıklısın. gamzeler, sibeller kurban olsun sana. en az on kişiyi marie claireye abone etmen lazım.

tabi bizden ve abiden başka olayı bilen olmadığı için diğerleri pek sallamadı bu bayat sanılan espriyi. biz kankalarla yerlere yatıyoruz gülmekten, millet salak salak bakıyor yüzümüze. tabi bu sırada abinin yüzü gözü kızardı, başını eğe eğe dışarıya gitti. bu olaydan yaklaşık bir hafta sonra istifasını verip özel eve çıktı.

devamını okuyayım »
08.09.2013 12:12