sir archie rainsborough

  • 152
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

otuz yaşında bekar bir adamın tavsiyeleri ne kadar değerli olabilir bilemiyorum ama "başlamış bir ilişki" için ilk aklıma gelenler,
- öncelikle her şeyin başı saygı, bunu unutmayın.
- aşkın kuralı yoktur asla köşelendirmeyin. içinizden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranın. karşınızdaki insan sizin yapıcı hareketlerinize göre tembelleşiyor ve kıymet bilmiyorsa da zaten o ilişkiden cacık olmuyor.
- her canınız sıkıldığında "-abi hatunla çok fena tartıştık", "-ne oldu kanka,anlatsana?" diyaloglarına girip, kimsenin kafanızı bulandırmasına izin vermeyin. unutmayın ki ilişkiyi siz yaşıyorsunuz,kimse kimseyi birbirinizden iyi tanımıyor. arkadaşlarınızla en fazla kafa dağıtın.
- asla kin duymayın. karşınızdaki sizi incitse bile bu sizin onu inciteceğiniz anlamına gelmiyor. bunu düzgün bir dille kendisine belirtin. aman ha "sen öyle yaptın, ben böyle yaptım" diyaloglarına girip sonsuz bir tartışmaya girmeyin.
- tüm duyguları sonuna kadar yaşayın. sonunda üzülseniz bile ilerde bunun güzel bir deneyim olduğunu düşünecek ve karşınızdaki insana olan kırgınlığınızın bile zamanla dağıldığını göreceksiniz.
- ilişkinizi rutine bindirmeyin. ona küçük sürprizler yapın. (şaka değil gerçek)
- ve son olarak en önemlisi, sarılın!! sarılmak kalp ritminizi sakinleştirir, stresten uzak tutar.

devamını okuyayım »
02.08.2016 00:15