sittirevalli

  • 465
  • 51
  • 5
  • 0
  • 3 gün önce

o stadı verdiğimiz paralarla yaptılar

şehrin en değerli yerinde kiracısın.ev sahibi geliyor diyor ki " bak şuraya yeni bir yer yapıyorum ,sen oraya git, ben de burayı satıp değerlendireceğim, hem sen iyi bir mülke kiracı ol ,hem de ben satıp hem daha iyi bir mülke ,hem de inşaat maliyetinden 4 kat fazla bir arsa gelirine kavuşuyum"

tt arena tam yukarda ki diyalog çerçevesinde yapıldı.ama yıllardır galatasaray spor kulübü beleşten stada konmakla suçlandı.

be beyinsizler ! hiç mı aklınız yok ? o stadların bulunduğu arazilerin santimetre karesinde devlet harici kimin payı var? üstüne attığınız 4 tane beton blok iş mi oldu ? galatasaray , asy nin arkasında ki tekel binasını alsaydı ( devlet verseydi ) daha güzel bir stadı cebinden beş krs çıkmadan sponsorlara havale edip yapamaz mıydı? sanki stad inşaatı çok zor amk.abartin da abartin. bu gün fb gs bjk farketmez stad yapsın 80 tane firma isim hakkı için sıraya girer.onemli olan o kıymetli araziye stadı dikebilmek.
bjk nin şansı boğazda oluşu , fb nin şansı yol kavsaklarinda oluşu, gs nin sansizligi ise plazalarin olduğu yerde oluşuydu.gs bu yüzden siktir yedi.eger bjk nin oraya otel veya rezidans yapilabilseydi ,siz bjk nin oraya stad yapabileceğini hala düşünür muydunuz?

edit : devlet olmasa kimse çivi bile cakamaz.isterse cebinde milyar dolar paran olsun, milli emlak mevzuatını aşmak için bile en az 10 sene bekletirler.

devamını okuyayım »
09.10.2017 22:35