sme

  • 67
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

06 zıs 72

ne yazabilir ne söyleyebilirim ki ? her şey açık! bimer e bildirmek bir kaç dakikamızı almaz lütfen. hiçbir canlı bunu hak etmiyor! video için

gecikmeli edit: öncelikle bunun için özür dilerim, açıklamayı düzgün yapamadım.

içerik +18 !
herkesin kaldıramayacağı görüntüler ve iğrendirici bi şahıs, ölü bi can bulunmaktadır.

sevgili okurlar ve yorumlarını esirgemeyen yazar arkadaşlarım. öncelikle hepimizin bildiği gibi sebeplerimiz sonuçlarımız ne olursa olsun hiçbir canlı ölüme terkedilip gidilemez ki bilmeden olsa bile kaçılmaz! nereye kadar kaçabilirsin!

adamın hatası olduğu gibi bu hatayı ona yaptıran, eğer kadın o kadar konuşmasa köpeğe bir şey olmazdı diyenler için, biz olayın sadece bir kaç saniyelik kısmını görüyor ve biliyoruz ve gördüklerimizde kadın ın ‘ortalık’ yere köpeklerin yanında önünde çişini yapmasına sinirlenişi kabullenmeyeşi ve ardından bir canın gözlerinin önünde kaybedişi ve çıldırışı..

evet görünen bu! ve birçoğunuza göre daha az konuşsaydı da o adama o kazayı yaptırmasaydı! peki şunu düşünüyor musunuz ‘canımınızın istediği her yere sırf açık alan diye işleyebilir miyiz ? ‘ tabii ki hayır!
kadın köpeğin yanında, önünde kıyısında köşesinde işenmesini doğru bulmuyor ki daha önce yaşamış ya da oralarda farklı olaylarla karşılaşmış ki bu tavrı sergiliyor. -son zamanlarda yaşananlara bakılırsa eğer başka şeyler olabileceğini düşünmesi de çok haklı-

kadın sözde hayvansever ya da değil atıp tutmamak gerek olayı feministlikten tutunda konudan bağımsız yerlere çekmemek gerek.

madem kadını bu kadar haksız buluyorsunuz neden diye sorun o halde neden parlamış bu kadar diye, ve sonucunu öngörememesi onun hatası değil. fakat sonucunda o canı öldüren -kasıtlı ya da kasıtsız- kişinin kaçması bi hatadır işte!

son olarak, daha önce de köpeklerin içtikleri suyun içine işenmesine sinirlendiklerini söylemeden geçmeyeyim ve yemek bıraktıkları yerlerin insanlar tarafından böyle hor kullanılması ne derece doğru ?

devamını okuyayım »
08.06.2018 00:49