smit

  • 145
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

30 yaş kadınına kendisinden küçük erkek ilgisi

şu başlıktaki cehalet yüreğimi dağladı. madem tecrübeniz yok, boş beleş atıp tutmak yerine bari başkalarının tecrübesinden yararlanın.

geçtiğimiz sene 30 yaşında bir kızla çıkma gafletinde bulundum. başlangıçta her şey müthişti. ulan bu kızı bu yaşına kadar niye kimse kapmamış dersiniz o derece. tabii rol de bir yere kadar. kısa sürede betaizasyon çabaları başladı ve aşırı rahatsız ediciydi. ben de attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez dedim ve ilişkiyi bitirdim. birazdan detaylandıracağım ama önce biraz teknik bilgi veriyim.

29-31 yaşları arası bir kadının epiphany(aydınlanma) dönemidir. kadınlar kendilerine gösterilen ilginin azaldığını bu dönemde fark eder ve bulabildikleri en alfa erkeği kafalamaya çalışırlar. bu dönemde sigarayı bırakmaya, spora başlamaya karar veren çok kadın görürsünüz. hepsi bir anda yaşlandığının farkına varmış gibi kendine bakmaya başlar; geçmişi unutmanın peşine düşer. başlı başına bu aydınlanma konsepti ve kadınların bu dönemde girdiği iki yüzlülük bence 29-31 yaşları arasındaki bir kadından uzak durmak için yeterli bir sebeptir ama ben durmadım 4-5 aylık bir ilişki yaşadım.

aydınlanma dönemindeki bir kadınla ilişki yaşayacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus kızın geçmiş ilişkilerinin ne kadar uzun sürdüğü. örneğin en uzun ilişkisi 1,5 yıl sürmüş otuz yaşındaki bir kıza güvenemezsiniz. yirmi yaşında ilişki yaşamaya başladığını varsayarsak bu kişinin ve yaşadığı ilişkilerin ortalamasına da 1 sene dersek. bu kızın geçmişte beraber olduğu en az 10 erkek olduğu çıkarımını yapabiliriz. aradaki one-night standleri veya kullanılıp atılmaları saymasam bile:

that's ten too many

bu kadar ilişki yaşamış bir kadının sizden gerçekten hoşlanabileceğine ve sizi tanımak için çaba göstereceğine, zorluklarda yanınızda durabileceğine inanmak çok güç. bizim ilk tartışmamızın ardından kız 24 saat ortadan kaybolmuştu mesela. böyle keyfilik olur mu amk? soğudum senden ve telefonu açmadım diyor. e, siktir git o zaman soğuduysan dedim ben de. hayatına, yatağına aldığı adamı bir tartışmada gözden çıkarabilen kadın yarın işsiz kaldığında, hasta düştüğünde yanında durur mu sanıyorsun? otuz yaşına kadar sizsiz gelmiş birisi, pekala otuzundan sonra da yoluna sizsiz devam edebilir. umurunda da olmazsınız. çünkü yaşadığı ilişkilerden duyguları körelmiş hale geldiğinden size bir tek çıkar odaklı bakacaktır. ona faydanız dokunduğu sürece hayatında olursunuz. böyle ilişkinin de ta amına koyayım. kendini kullandırtmaktan hoşlanan erkek varsa buyursun, beraber olsun böyle kadınlarla.

kadınlara da diyeceğim demi moore gibi bir zamanların en güzel kadını bile doğurganlığını yitirince sepetlendi, ashton kutcher gitti çocuğu genç mila kunis'ten yaptı. ibret olsun bu hikaye size. genç erkek seks için yaşlı kadını kullanır. bu başlıkta belirtilen küçük erkeğin ilgisi bu kadınların easy lay olarak görülmesinden kaynaklanıyor. kadınlar da buna dikkat etsin, kendini kullandırtmasın.

illa ki şuna bak kaç ilişki yaşadığının matematik hesabını yapıyor, sen bu kafayla gidersen bla bla diye ezberden konuşan meriçler olacaktır ama geçiniz onları. başlangıçta bir sürü şey yazasım vardı da kime ne anlatıyorum amk diyip kısa kestim.

devamını okuyayım »
12.05.2018 00:20