smokemachine

  • 88
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen ay

mansur yavaş

yerel seçimlerde hiç tereddüt etmeden oyumu kendisine vereceğim kişidir. nedeni ise basit melih gökçek'in -olmayan- icraatlarından ve kirli siyaset anlayışından bahsedecek değilim, zaten kendi başlığında yeteri kadar bahsedilmiş. sonuçta yerel seçimden bahsediyoruz ve tanrının - yada doğanın artık nasıl isimlendirirseniz- bize verdiği aklı kullanıp "adayları" mantık süzgecinden geçirip en iyi iş yapacak adaya oyumuzu vermemiz lazım yapılacak en mantıklı iş budur.öncelikle tüm adayların web sitelerine baktım, televizyondaki konuşmalarını dinledim, başka insanların görüşlerini aldım ve şöyle bir sonuca vardım:

kimin projelerini beğendim: mansur yavaş.
kim ona buna çamur atmadan ahlaklı siyaset yapıyor? : mansur yavaş
kim sana güven veriyor?: melih gökçek vermiyor
şu an akp iktidarda, ödenek vermezler mhp'ye : iyi o zaman yerel seçim yapmayalım ne gerek var akp alsın tüm belediyeleri!!!
ee abi melih'e vermezsek karayalçın kazanır : bi siktir git!!

kendimce böyle bir mantık oluşturdum ben. ankarada rahat bi şekilde yaşamamızı kim sağlarsa ona oy verecektim bu durumda mansur yavaş olacak oy vereceğim kişi..

ayrıca mhp tabanlı olmasından ben de rahatsızım fakat bir devlet bahçelinin konuşmasındaki ses tonlamasına bakın bir de mansur yavaş'ın ses tonuna. bu iki insanın aynı zihniyette olabileceğini zannetmiyorum eğer büyükşehir başkanı olunca rozetini çıkaracağını söylüyorsa öyle yapacaktır...

işbu entry amcaları akp milletvekili ve il başkanı olan ayrıca sülalesi silme akp'li bir yazar tarafından yazılmıştır...

devamını okuyayım »