snegurochka

  • 3151
  • 14
  • 3
  • 2
  • bugün

iki erkeğin öpüşmesinden rahatsız olmak

kafa kafaya tokuşma ritüeli var erkeklerin. hani bildiniz, karşılaşınca. bilmiyorsanız biz orta anadoluda sıkça görüyoruz, yalnız eskiden yoktu bu. bir keresinde iş yerinde yaşça çok büyük bir arkadaşımıza sordum:
"erol bey niye bunu yapıyorlar?"
"boynuzları tokuşturuyorlar snegurochka" dedi, "ren geyiği bunlar."

sakallı makallı iki eşcinsel erkeği french kiss yaparken salyalı görsem iplemem, ama yukarıda bahsettiğim hareket beni bitiriyor. bence lut kavmi rektuma duhul eden penisten değil kafa tokuşturmaktan helak oldu, o kadar mide bulandırıcı ki adeta varoluşa bir küfür. şimdi ben de tokuşanlardan rahatsızım ama onlar ben rahatsızım diye tokuşmayacak mı, yönelimlerinin kafalarının yanlarında yarattığı karıncalanmaya direnip baskıya boyun mu eğecekler? ne münasebet efenim, hem de evire çevire, çatır çutur, doya doya, yarınlar yokmuşçasına tokuşacaklar.

diğer yanda rahatsız olanlara karşın o iki erkek de öpüşecek. eşcinselliğin ifşasının ödeteceği bedel hafifledikçe ortalık yerde öpüşenlerin sayıları da gittikçe artacak. bir erkek kadın dudağı öpmekten zevk alırken diğeri kendisininkine benzer bir dokudan zevk alacak. bu gerçeği ne dini, ne ahlaki nutuklarınız engelleyemez, umurlarında da değil zaten.
üzgünüm.

devamını okuyayım »