snegurochka

  • 1107
  • 164
  • 29
  • 1
  • bugün

antidepresan kullanan kişiye kullanma diyen kişi

"herşey kafanın içinde" insanlarının ağızlarına iri yüzüklü elimle çok pis çarpasım var. sen bunu kafanda bitirirsin diye bir şey yok, kafa bitirmiyor, bizatihi olayın sebebi zaten o kafa. ben herşey pankreasımın içinde ordan uyduruyorum sanıyordum, aydınlanma yaşadım sağolun.
serotonin diyoruz, nörotransmitter diyoruz, kimya yahu kimya. açın vikipedia okuyun. ne yapıyor bu ilaçlar bir bakın, beyinde çalışma ilkesi ne öğrenin. kilo aldırdığını, unutkanlık yaptığını bilmiyor mu kullananlar, tabii ki biliyorlar, ama gereki iken sınıfta sunum yapamayan, evden çıkamayan, panik atakla kalp krizi geçiriyorum sanan, kanserli çocuğunun tedavisi sırasında değil destek olacak halde kendinde bile olmayan, ellerini günde elli kere yıkayan, ev halkına temizlik takıntısıyla illallah dedirten insana ilaç vermezseniz o "kafa" kafalıktan çıkar hanımlar, beyler ve sevgili genç ergenler. ben ilacını kafasına göre almayıp dellenmenin, ağlama krizlerinin, intihar düşüncelerinin kıyısına gelmiş nice insanlar gördüm.
lütfen kendi fikirlerinizi tıbbi gerçeklermiş gibi böyle hassas bir konuda ortaya sürmeyin. yanılıp dinleyen olur, doğacak durumlarda sizler de hisse sahibi olursunuz.
ve lütfen" bir kere psikiyatra gitim, ilaç yazıp gönderdi" hikayeleri yaymayın, hoşunuza gitmedi mi, başka doktor deneyin. her doktor aynı değil, gerçekten yardımcı olmayı isteyecek biri mutlaka bulunur.
hepinize sağlıklı günler.

devamını okuyayım »
13.01.2017 22:54