son ruyada inecek astral yolcu

  • şamda kayısı (705)
  • 660
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

serserilerle evlenip şiddet görünce zırlamak

bir arkadaşımla daha taze üstünde konuştuğumuz konu. ben hayatımda kadına fiziksel şiddet uygulamadım, uygulamam da. mesela bir erkek bana bıçak çekse sakat bırakana kadar, insanlıktan çıkmış bir şekilde müdahele ederim, bir kadın bana bıçak çekerse kaçabildiğim kadar kaçar, artık başka hiçbir şansım yoksa minimum zararla etkisiz hale getirmeye çalışırım.

elimden geldiğince sesimi bile yükseltmem, tartışırken bile normal bir ses tonuyla konuşurum. yıllarca profesyonel olarak boksla da ilgilendiğim için, normal şartlarda bir erkek vücut yapımdan anlıyor zaten sesini yükseltirse işin ne hale geleceğini, ben yükseltmediğim için o da yükseltmez, efendi efendi tartışırız kendi yolumuza gideriz. ancak ne zaman bir kadınla tartışsam, 20 kere bağırmadan konuşalım dediğim halde ısrarla bağırır. hani bunlar babadan dayak yemiş arsız, ilkokul terk insanlar da değil, sorsan ülkenin en prestijli üniversitelerinin mezunları, prenses gibi yetiştirilmiş insanlar.

bunun iki açıklaması var, ya kadın nasıl olsa şiddet uygulamaz diye erkeğin üzerine gitmekte sakınca görmüyor, ya da erkek ona karşı şiddet uygulamayınca erkeği pasif görerek kışkırtmaya çalışıyor. daha hayatımda bir erkeğe bile bağırmadan konuş demek zorunda kalmamışken tartıştığım bütün kadınlara bunu söylememin başka bir açıklaması olamaz. normal tepkileri ben bağırdığımda bu beni parçalar lan diyerek kaçmak olmalıyken, ben alttan aldıkça daha da coşuyorlar.

sadece zevk için kadına şiddet uygulayan hayvanlar da elbette var, ama sadece zevk için insan öldürenlerle oranlarının benzer olduğunu düşünüyorum. kadına şiddet için %50 gibi rakamlardan bahsedilirken, ülkenin yarısının eşini durduk yere dövdüğünü düşünmek de mantıklı değil. kadınlar eş seçerken bilinçaltlarında hala bir vahşilik kriteri bulunduruyorlar bence. elbette kimse şiddete maruz kalmak istemez ama benden 30 cm uzun 40 kilo ağır profesyonel sporcu bir adamın karşısında adam efendi efendi konuşurken bağırarak adamı kışkırtmam, kadınlar bunu yapabiliyor.

devamını okuyayım »
16.03.2015 22:07