soylemezsemicimeotururdu

  • kofti anarşist (151)
  • 572
  • 6
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

knight online'dan akılda kalanlar

milyonlarca ergenin bir dönem kendi içine hapsetmiş lanet oyun.

ilkokulun son sınıfında internet cafe'de tanıştım ben bu oyunla. evde bilgisayar yok, internet cafe'de char açıp beramus 3'e girip civcivimi patlatmaya çalıştığım dönemler. evinde internet olan bi kaç çakal piç arkadaşlarımın levelı benden yüksek hava falan atıyorlar.

yıllar yılları kovaladı herkes koptu gitti hayatımdan bu siktiğimin oyunu gitmedi. lise 1'de (oynayanlar hatırlar) rebith dönemi gelmişti millet pırlanta gibi gezmeye başlamıştı. o dönemde geldi evime bilgisayar, ardından o muhteşem hızıyla 4gb'lık mavi modem ttnet. türk telekoma başvurduğun, 2 ay sonra geldikleri dönem hani. internet geldi, gelir gelmez knight indirildi, msn indirildi. geceleri falan oynuyorum oyunu, gawoltlara koxp kuruyorum, köpeklerde parti kovalıyorum, level 50 falan apostlarda falan sikine takmıyorlar beni tabi..

bu, bu şekilde uzunca bir süre devam etti. lise'de 1 yıl kaldım, 1 yıl üniversiteyi kazanamadım derken en sonunda kıçı kırık bir üniversiteye başlamış bulundum ailemden uzakta. sınıfa girdiğimde tugi ile tanıştım ilk, ders arasına çıktık, tuginin elinde telefon uzaktan bağlantıyla bilgisayarına bağlanmış charını pazara koymuş, ona bakıyor. aha lan dedim, yine buldun kendin gibi birini yandın sen bitmez bu okul. neyse, biz bununla o gün ev arkadaşı olmaya karar verdik. laptoplar kuruldu. bizimki yetinmedi, evdeki masaüstünü de getirdi, yeni server açıklacakmış durur muyuz? aile yok, okul desen gitmeyiz. ilk etapta ikinci öğretimiz yetişiriz yiaa diye başladığımız knight online geceleri, öğlene karşı uyumayla, geceleri kasmayla devam etti.

bizim gibi 4 arkadaş daha bulduk okulda, serverin açıldığı gün bir parti girdik hemen oyuna, bir odadayız 3 yatak var ikimiz de yer yatağını kurduk. girdik servera, arkadaş, efsane iyiyiz boss çıkıyor avlıyoruz hemen, 59'a kadar 3 günde kastık. ardream savaş alanına giriştik hemen itemleri de iyileştirip. ortam hemen kuruldu, biralar alındı sigaralar sarıldı, tugi komutcumuz 6 okcuyuz üfff ağzım sulandı yine yaa.

bizimkisi komutluyor;
- gir içime bas görünmezi!!! z'ye baz! patlat counterleri!! koş koş koş ! 5li 3lü ok, saldır birader saldır!!

ortalıkta gerçek savaş konuşuluyor, taktikler bi yandan, yardımlar bi yandan, sanki 1. dünya savaşı anasını satiim. ordan ona heal basmalar, minorlemeler. efsane günlerdi.

sonuç olarak, +8 raptor'u +9'a geçirmeye çalışmayın nolursa olsun geçmiyor, bursunuzu boşa harcamayın... şaka şaka knight online bir hapishanedir bu oyuna hiç girişmeyin.

devamını okuyayım »