sprinter tosbaga

  • 1644
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

500 days of summer

geç de olsa "hasssiktir"ler eşliğinde izledim. bazen araya "oha aynıları geçen ay bana oldu lan"lar sokuşturdum. öyle hemen "siktir len klişe" demeyin. olm valla oluyor lan böyle şeyler. şu sözlükte hangi erkeğe sorsan benzeri bir hikaye mutlaka anlatır. yeter lan isyanım var! kızlar erkeklerle oynamasın artık. istemiyorsa baştan söylesin biz de başkasını bulalım. di mi ama?

--- spoiler ---

ulan summer. çocuğu şapır şupur öptün, yetmedi elini tuttun, o da yetmedi yataktı duştu farketmeksizin seviştin. sonra çektin gittin. kızım senin derdin ne allasen? eleman sana deli gibi aşık sen hala "takılıyoruz be moruk" tavırları sergilemektesin. o aldığın koca da tez zamanda iktidarsız kalır innnnşallaaahhh. kusura bakma ama ben senin ta amına koyayım. bitch.

ayrıca autumn yengemiz sana havada karada basar. bir de dizlerin çok çirkin.

bitch demiştim di mi?

--- spoiler ---

edit: piiii zamanında aynı ben demişim ya... hah işte devamı da oldu amına koyayım. 6 aylık bi ilişki sonra kıçıma tekmeyi yemem falan derken geçenlerde de evlendiğini öğrendim benim jenny beckman'ımın. lan daha benden ayrılalı 2 ay olmadı ne ara evlendin. sana da 'bitch'!!!

devamını okuyayım »