straight edge

  • 427
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

22 temmuz 2007 genel seçimlerinin verdiği mesajlar

fahrettin fidan tarafından melih aşıkın bugünkü köşesinde şöyle yer verilen durum:
-efendim, halkımız bu seçimde, "laiklik tehlikede, ülke yavaş yavaş bölünme noktasına getiriliyor, en stratejik varlıklarımız yabancılara peşkeş çekiliyor" diyenlere "sen bunları boşver de bizim nohuttan ve kömürden haber ver" mesajını vermiştir.
-"hırsızlık, yolsuzluk aldı başını gidiyor. milletvekillerinin 200'den fazla adi suç dosyası var ama dokunulmazlık yüzünden yargılanamıyorlar" diyenlere "bal tutan parmağı yalar" mesajını vermiş... "adamlar resmen çalıyor" diyenlere de "çalsın ama iş de yapsın" mesajını yollamıştır.
-"senden çaldıklarının bir bölümünü sana sadaka olarak dağıtıp oyunu alıyorlar" diyenlere, "ama ben de onlardan kömür alıyorum" mesajını vermiştir.
-"senin çocukların işsiz ve aç gezerken onların çocukları milyon dolarlarla oynuyor" diyenlere, "ne yani adamların çocukları ticaret yapmasın mı? aç mı kalsın?" mesajı vermiştir.
-"adam, ben senin çocuğuna iş bulmak zorunda değilim, seninki de işsiz kalsın... ananı al da git... askerlik yan gelip yatma yeri değildir, vs. deyip seni her fırsatta aşağılıyor" diyenlere, "istediğini desin, ben onun yürüyüşüne hastayım" mesajını vermiştir.
http://www.milliyet.com.tr/…7/07/24/yazar/asik.html

devamını okuyayım »