sultanofswing

  • 1207
  • 53
  • 13
  • 0
  • dün

ekrem imamoğluna bir tavsiye bırak

sayın imamoğlu bugün halkın takdiri vuku buldu ve zaten hakkınız olan makama kavuştunuz.

size ülkesini çok seven genç bir vatandaş olarak iletmek istediğim bir kaç husus var.

elbette bu yazacaklarıma zaten vakıfsınızdır ama içimden bunları size yazmak geliyor. umarım yazdığım rağbet görür ve bu entryi okursunuz.

başlayayım efendim.

yandaş medyayı son dönemde sıkı takip ediyorum ve ak partiye yakın insanların arasında da son zamanlarda epeyce bulundum.

kuzu görmüş kurt gibi pusudalar. bir hatanızı bin yapacaklarıdr. muharrem ince gibi edeceğiniz bir yanlış söz ( genelkurmay başkanını apoletlerinden asarım) size o kadar zarar verebilir ki. lütfen her söylediğinizi tartın.

türk toplumunun özellikle ak partili kesimin duyar noktalarını ve değerlerine vakıf olduğunuzu düşünüyorum. unutmayın beni zaten kazandınız ama önümüzdeki seçimlerde onları da kazanırsanız bir vatandaş olarak. size çok yakıştırdığım cumhurbaşkanlığı makamında da sizi görmek bize nasib olacaktır.

bu kazanım işi kanımca en iyi nasıl yapılır biliyor musunuz mükemmel bir hizmetle. kişiliklere çamur atılabilir ama yapılan icraata atılamaz. gerekirse lütfen uyumayın saçlarınız ağarsın ama o kadar iyi yönetin ki sizden en çok nefret eden adam bir sonraki seçimde size oy vermeyi düşünsün. özellikle daha az oy aldığınız yerlere daha çok hizmet götürün. biz size oy vermiş bireyler ülkemizin geleceği için bunu görmezden geliriz. sizinle uğraşacaklardır gerek ekonomik gerek medya ayağıyla onlara en iyi cevabı yaptığınız icraatlarla verin.

atatürkün partisi chp nin yıllarca yaptığı kötü belediyecilkle lekelenmiş ismini temize çekin. artık her elli yaş üstü ak partili amcadan tüp kuyruğu falan duymayalım sıktı be üstad.

tıp öğrencisiyim uzmanlığım için (psikiyatri) amerikaya gitmek arzumdur. neuroscience (sinirbilim) üzerinde çalışmayı düşünüyorum. hekim olan annemle babamın bana ortak vasiyeti aklım ve ilmimle türkiyeye hizmet etmektir.bu benim de arzumdur şayet bu ülke emin olun bana şuana kadar hiç iyi davranmadı. nacizane ne başardıysam kendi ve ailemin gayretleriyle oldu. bu kadar şanlı bir tarihe sahip bir kavimin düştüğü duruma acıyorum.batı ülkelerinin fersah fersah gerisindeyiz. en temel insan haklarından mahrumuz, insanımızın büyük ontolojik ve sosyolojik problemleri var.

size karşı özel bir hayranlık beslemiyorum. ama size muhabbet duyduğum doğrudur. türkiyede artık göremediğimiz klasik kaliteli bir türk bürökratısınız. sizi türkiyenin büyük problemlerini çözmek için iyi bir fırsat olarak görüyorum. (gerek geldiğiniz yer gerek altyapınız gerek daha muhafazakar camiayla yakın olmanız, sosyal demokrat değerleri benisemeniz vs)

lütfen beni ve benim gibi düşünen milyonları hayal kırıklığına uğratmayın.

çok yoğun olduğunuzu biliyorum nasib olursa sizle görüşmeyi çok isterim.

devamını okuyayım »