sun of a beach

  • prezentabl (588)
  • 803
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

başak burcu

aşırı derecede mantıkla yönetilmelerine rağmen arada sırada kimsenin cesaret edemeyeceği çılgınlıkları yaparlar. neşeli, komik, eğlenmeyi bilen insanlardır.

bir gün "ben evleniyorum" dediklerinde, onları uzun süredir tanıyan insanların suratında aşırı bön bir ifadenin oluşmasına neden olurlar. özgürlüğüne çok düşkün olan ve anlaşabileceği, hayatı paylaşabileceğine inandığı erkeği kusurlarına rağmen kabul edebilen bu burç insanının arkadaş ve yakın çevresi için evlenmek fikri çok uzaktır. çok severler, tahmin edilemeyecek kadar çok.

sanıldığının aksine, kimseyi isteyerek ve bilerek kıramazlar ve kimseye zarar veremezler. çok merhametlidirler. bu nedenle ilişkileri ve iş yaşamları boyunca yıpranmaya mahkumdurlar. bir çizgileri vardır, herkimki bu çizgiyi aşarsa, gözünün yaşına bile bakmadan onu hayatlarından çıkarırlar.
hepsinde fil hafızası vardır, 15 yıl önce ne giydiklerini, o gün ne yediklerini bile hatırlarlar. hiç bir tarihi ve ismi unutmazlar. ayrıntıları kafalarına çok iyi kazırlar, bunun da ileride kendilerine erken bunama olarak döneceğini düşünürler. bütün bunlara rağmen kin tutmayı beceremezler. çok kötü ayrıldığı ya da çok kırgın olduğu birinin ihtiyacı olduğunda ilk koşan olurlar.

her insan gibi bir takım arızaları vardır. kendimden biliyorum çok konuşurlar.

iş hayatında çalışmak için doğan salaklar olarak tanınırlar. işte mükemmeliyetçilik burda devreye girer. iş hayatlarında herşeyin yolunda olması yetmez, mükemmel olmalıdır.

insanları hataları ile olduğu gibi kabul edip severler ama çaktırmadan onlara yardım edip, değiştirmeye çalıştıklarıda olur.

kendini en acımasız şekilde eleştiren burçtur.

en sevdiği şey, mantığından bir aralığına kaçıp, hiç olmayacağını bilsede hayal kurmaktır. ışınlanmanın bulunmasını ve öğle molasını karayiplerde geçirmeyi hayal eder, tabi eğer yetiştirecek işi yoksa.

hayatta hep bir öncelik sıraları vardır, kafalarındaki listedeki son işi bitirene kadar rahat uyuyamazlar.

eğer mümkünse önce bulaşık yıkanıp, sonra salonda keyif yapılacaktır. heryer temiz olmalıdır.

burçlara göre seks kitabı derki,
sevişmeden sonra başak burcunun tepkisi:

-çabuk kalk ve etrafı batırmadan çabuk banyoya koş, bende çarşafları değiştirip geliyorum-dur

devamını okuyayım »
13.12.2005 11:49