susadikca ver agzima dudagi

  • azimli
  • hırçın golcü (298)
  • 6410
  • 15
  • 3
  • 0
  • dün

hatunların efendi adam yerine piç tercihi

bundan bir hafta önce canlı örneğine rastladığım hazin olay.

kadim bir dostumla buluşmuş hem ticaret hem ziyaret mahiyetinde içeriğinde büyük rakamların görüşüldüğü küçük çaplı bir toplantıya katılmıştık.

daha sonra yapılacak işin referansını görmek üzere istanbul'da bir saray tadilat inşaatının olduğu şantiyeye geçtik. olay yeri incelememizi bitirip kapıya doğru yöneldiğimiz sırada şantiyenin girişine kurulan küçük konteynırın içinden bir afet çıktı. kumral saçları omuzlarına dökülen kısa paçalı taytının altından görünen zarif bilekleri bir gram yağ barındırmayan fit vücuduyla kuğu gibi süzülerek yanımıza gelen bir yavru ceylan.

bilenler bilir şantiyede bu tarz bir kadın görme ihtimaliniz mars'ta yaşam izine rastlama olasılığı kadardır.

kirli sakallı ustamız; bu da bizim mühendis hanım. dedi.

tam biz arkadaşla

"kim sikiyo la bunları" dercesine göz göze geldiğimiz anda şantiyenin naylon brandayla kaplanmış demir parmaklıklı kapısının ardından gök gürültüsünü andıran bir ses duyuldu.

buroooowwwwwnnn woooonnn woooonnnnn woooooonnnnnn.

bir an "sahibi geldi lan kaçın" tedirginliğiyle gözlerim kapıya yöneldi. çıkardığı sese bakılırsa kapının arkasında lamborghini gallardo lp 500 balboni olmalıydı.

işçilerden biri koşarak kapıyı açtı karşımızdaki manzara tam olarak şu idi:

abarth egzost takılmış, amortisör yayları kesilmiş, çelik jant ve spoiler kombinasyonlu 2000 model tek kapı bir clionun içinde oturup ara gazı veren kirli sakallı üstten üç düğmesi açık çiçek desenli gömlekli jöle marifetiyle dikleştirilmiş saçlı bir apaçi ve ona doğru neşeli adımlarla seke seke giden bizim yavru ceylan mühendis hanım.

biz içinde oturduğumuz yıldızlı aracın emniyet kemerlerini takmaya çalışırken bu muhteşem çiftin clio'larının 95 oktan benzinini partiküllere ayırarak yanlaya yanlaya gözden kayboluşunu yaşlı gözlerle izledik.

o günden beri şehri terk edip mağaraya yerleştim. bu entry'i de kil tabletten giriyorum.

diğer arkadaş da memlekete kaçmış kendine baraka yaptırıyormuş diye duydum. görüşmüyoruz ibneyle.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

devamını okuyayım »