swelyan

  • 25
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

le cola light

çok sevgili bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine binbir türlü önyargımı da bir kenara bırakarak aldım bundan bir tane, önce görüntüsü ile karşılaştım, nasıl söyleyeyim bildiğin coca cola light kardeşim, görüntüde bir sorun yok yani..neyse kutunun sağına soluna bakıyorum, bir sıkıntı yok, üretim tarihi, son kullanma tarihi, lot falan filan her bişey yerinde.yok kutu delik falan da değil ne bileyim eğri büyrü falan da değil, sapasağlam kutu yahu.hadi dedim deneyelim bakalım, hiç olmadı bir yudumdan sonra klozete dökeriz üstüne de sifonu çekeriz.aldık bir tane tabi.ana bir de ne göreyim, 40 kuruş diyor hacılar, 40 kuruş. hay anasını, geçen gün migrostan ben bu coca colayı 1,19 tl ye aldım, nasıl olur ya, su bile 50 kuruş be, ne var len bunun içinde diye düşüncelere dalıverdim birden. bokunu çıkartıp 10-20 tane alasım gelmedi de değil hani ya neyse(alasım geldi derken..yok yok sevmedim len bu cümleyi)

eve geldim, attım bunu buzluğa, meraklar içerisindeyim.ulen diyorum içimden bunu içip de ölen olmuş mudur acaba; yahut böcek bacağı, ayı kılı, keten kenevir falan da çıkar mı yoksa..ulen..hassiktir..yok yok yok..ananı avradını..

arkadaş, buz gibi olmuş bu, istemeye istemeye açtık..evet evet bildik o ses, bir sorun yok.kokladık ettik, ya allah bismillah bir yudum aldık.vay balam..nası bir co2 basmışlarsa artık ağzına sıçayım, kafam zonkladı bir iki saniye.bir yudum daha aldım, yok dedim len bu içilir, kola dediğin asitli olacak ki bunda fazla fazla var, tadı falan da bildiğin cola cola light yani, adamlar yapmış daha ne olsun.

sonuç olarak dostlar, önyargı da bir yere kadar. deneyin, sevin, sevdirin.beğenmezseniz bile en azından denemiş olursunuz

devamını okuyayım »
08.08.2010 00:45