swordsman was here

  • 1696
  • 156
  • 45
  • 0
  • evvelsi gün

rus kadınlarının olumsuz özellikleri

enteresan şekilde kategorize edilmiş kadınlardır.
aga tanıdığım 3 tane yenge, 4-5 tane iş dünyasından tanıdığım, akrabaları , arkadaşları vs derken nereden baksan 40-50 tane slav ırkından kadın tanımışımdır ama hiç biri de birbirine benzemiyor ya la ! aga iyisi de var kötüsü de manyağı da var akıllısı da, iyisi de var kötüsü de, yollusu da var namuslusu da, yani var da var ya la. zaten ekşiye baksan türk insanından da komple nefret edersin, öyle bir yazmışlar ki vay anasını sayın seyirciler demekten kendini alamıyorsun ! (bkz: yok öyle bir şey)
bütün slavlar gibi r harflerini bastırarak, hırlar gibi söylerler ama o zaten çok bilinen bir şey. farklı olarak söyleyebileceğim tek şey içkiye dayanıklı olmaları, ne içerseniz için, nasıl içerseniz için sizden en az 2 duble daha fazla içip etkilenmeden/sallanmadan kalkabilirler. sakın sidik yarıştırmayın !
kanka olanları bambaşka oluyor yalnız * geçen ay hafta sonu arkadaşımın yazlığında kalmıştım. yengenin de arkadaşları kuzenleri vs vardı. toplu halde bir iki resim de sosyal medyada paylaştılar. dedim yenge benim resmi paylaşmasan iyiydi, niye diye sordu, yahu dedim o kadar rus kızın içinde resmimi gören başlar sorular sormaya, vay çakal demeye, hiç bir şey olmadığını öğrendiklerinde adım eşcinsele çıkar kesin deyince güldü. ver dedi telefonunu arkadaşlarından ikisine rusça bir şeyler söyledi, güldüler geldiler yanıma. bir kaç poz fotomu çekti kızlarla ama ne pozlar, iki rus manita ve ben. fotoları görseniz feleğiniz şaşar. soran olursa bu fotoları göster, ömür boyu seni kıskanırlar dedi. cinsellik anlamında hiç bir şey olmadı ama elimde çok sağlam fotolar var. yenge ayrı manyak, kankaları ondan manyak !
(bkz: bizde böyle)

devamını okuyayım »