takeiteasy

  • 437
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

stairway to heaven

çok bilinir, south park'a konu oldu, sözlerini tersten çalınca şeytanla ilgili göndermeler çıktı vs. gibi efsanelerin ötesine geçmek istiyorum.

türkiye'nin en popüler üniversitelerinde olan bir arkadaşım, her kötü şey üst üste gelince boğazının birçok yerine kesik attı ama şah damarı tutturamadı halen yaşıyor ve normal ölümlülerden daha çok bağlı hayata.. o gece ev arkadaşıma mesaj attı, olmadı ölemedim gelin beni kurtarın diye.. boktan bir yurt odasından aldılar hastaneye kendisini..

normalde sorulmaz ama samimi adamım bir gün "neden" dedim kendisine.. o da anlattı birer birer. o zaman anladım ki aynı şeyleri yaşıyor olsam, hiçbir notası eksik olmadan bu nağmenin geçmesini isterdim hayatımın üstünden.. ölmek için bundan daha güzel bir müzik olamaz heralde. salman rüşdi'nin şeytan ayetleri gibi gerçekten..

ancak ölümü her gün zincirlikuyu mezarlığı'ndan geçerken o ürkütücü ayeti görsem bile aklıma getirmiyorum. ben yaşama delicesine bağlıyım. sırf yapmak istediklerimi, öğrenmek istediklerimi başaracak zamanın yetmeyeceğine inandığım için sigaradan ve hayatımı kısaltabilecek her şeyden vazgeçmek istiyorum. delice bağlanmak..

ama her şeye rağmen ağzıma nekahat suyu verilirken bir gün, bu şarkıyla ölmek istiyorum. ama ecelimle..

devamını okuyayım »
14.07.2009 05:51