tamuawork

  • mülayim ama sempatik (541)
  • 712
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

harry potter'a verdiğim inanılmaz ayar

--- spoiler ---

siktiğimin okuluna alışamadım bi türlü amk. dedim bari hufflepuff kızlar yatakhanesine gideyim amk. bıyıklı mıyıklı idare ederim. ulan giriş katından çıkıyorum merdivenlere. lan merdivenler yerinde durmuyor. bi oraya bi buraya. amına koyim kafayı yedim. sonra kendimi snapenin odasında buldum amk. bu geldi ne arıyorsun burda falan. dedim hocam bizim bölümün yatakhanesini arıyordum nereye geldim amına koyim. siktir git diye bağırdı. orospu çocuğu sözlüyede basmış sıfırı. e-hogwartsdan baktım. neyse çıktım koridorda biri arkamdan orospu çocuğu diye bağırıyor. kim bu amına koyim. bakıyorum kimse yok. bi baktım resim çerçevesindeki kız oynuyor. canlı amk. bide bana küfür ediyor. senin ananı bacını sikerim orospu çocuğu dedim buna. aldım elime resmi ters astım. hahahaha. göt gibi kaldı.

adını söyle bari dedim. adım luna dedi. direk yapıştım ben buna. napıyosun ya falan diyor. itti beni. ayağa kalkıp asasını çıkardı. amına koyim ne asaymış ya. sokucam götüne şimdi. hepimiz birinci sınıfız daha amk. büyü öğrenmedikki daha. birbirimizi kandırmayalım luna dedim buna. expelliarmus diye bağırdı. amına koyim. götüm yandı lan. orospu.

malfoyla durumu konuştuk. lordumuzun yanına gidecektik. bende artık karanlık taraftaydım. hahaha. ne adamım ya. ilk senemde lordun sağ kolu oldum. seneye lord olsam. bidaki sene kim bilir ne olurum amına koyim. malfoyun babası beni slytherine aldırdı. slytherinedede taş gibi hatunlar var amk. karanlık tarafı bu yüzden sevdim. malfoyla slytherin quidditch takımınada girdik. bu harry ibneside gyrffindor takımında. oynamayı bilmiyorum gerçide. basketbola benziyor zaten. bu akşamda maç var amk. büyük derbi. gryfindor slytherin maçı. yolla panpa diyene yolluyorum.
--- spoiler ---

öldüm gülmekten. harry potter'a getirdiği yeni bakış açısından dolayı yazarı tebrik ediyorum. türkiye'nn yarısı böyle işte.

devamını okuyayım »
24.06.2012 23:11