tanri siva

  • 3653
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

sevilen kişinin üstünü örtmek

bi keresinde yapmıştım. hiç kıyamazdım ona, kendinde olmadığında bile üşümesin isterdim. rüyalarını sıcak ortamda görsün, kalktığında hayal kırıklığı yaşamasın isterdim. üşüyecekse uyandıktan sonra dolaptan getirdiğim biranın soğuğuyla üşüsün, tek derdi bu olsun derdim. battaniyeyi örttükten sonra televizyonun sesini maksimum kısar, onun güvende olduğunu bilmenin huzuruyla filmi oyuncunun dudak hareketlerini takip ederek merakla seyrederdim.

bi ara benim de içim geçmiş. kanepede yarı uykulu, yarı kulaklarım açık sızıvermişim. hani böyle ne tam gündüz ne de akşamın belli olmadığı saatler vardır ya, tam da o vakitler. sevişmeye bile erinmişiz, ayrı çekyatlarda uyku daha tatlı gelmiş. pespaye sona doğru yaklaşırken son atımları kullandığımız vakitler. işte yarı bedenim tam uykuya havalanmışken geldi yanağımdan bi tane öptü, sessizce mutfağa doğru gitti. inanın bana, değil battaniye, elli kat yorgan örtse üstüme ben o kadar ısınamazdım. içimde, son ders zili çalan okulun çocukları iki kişilik kapıdan beş yüz kişi birden dağılmaya başladı.

işte bu bir örtünme ve bir öpme bizim ilişkimizin belki de tek romantik anıydı. bunu ona sonradan da söyledim sanıyorum. bilmiyorum ne düşündü, merak da etmiyorum artık.

daha sonra çekyatları, battaniyeyi, öpücükleri ve ilişkimizi ihtiyaç sahiplerine dağıttık.

devamını okuyayım »
29.01.2013 16:51