tavuksuyu

  • 454
  • 23
  • 2
  • 0
  • 6 gün önce

14 nisan 2018 sivasspor fenerbahçe maçı

hani bin tane derdin vardır işyerinde, ailende veya sağlık mevzularında ve kafan dağınık halde eve gidersin ama bir de mahallenin delisi vardır ki sen bu düşüncelerle eve giderken hep karşına çıkıp kafanı siker ya, işte 2 entry yukarıdaki trabzon taraftarı fenerbahçeliler için tam olarak bu. şuna eminim ki bu elemanlara bugün bu kupa verilse istemezler çünkü adamlar ligi her sene 8. falan bitirdikleri için isimlerinin bir şekilde fenerbahçe ile anılmasından mutlu oluyorlar ve böylece kendilerini halâ büyük hissediyorlar. yazık.

şimdi bu adama 2010-2011 sezonunda o sivas'a 2 maçta 9 gol atıp (6+3) 2 galibiyet aldığınız zaman mutlu muydunuz diye sorsan yanıt alamazsın; o sezon 2 maçta -gol yemeden- 2 galibiyet aldıkları bursaspor'un (hani geçen sezon ligin son haftasında kendileriyle oynamadan önce 6 maçta 6 mağlubiyet alıp 20+gol yiyen ama kendi sahalarında şerefli bir şekilde yenilip ligde tuttukları takım) fenerbahçe'ye 2 maçta da yenilmemesini açıkla desen konuşturamazsın; ve en kötüsü o sezon tolunaylı antep'in laylay taktikli maçlarda trabzon'dan 3'er gol yiyip fenerbahçe ile sahada kan döktükleri (ironi değil gerçek) 94'te santos'la koyduğumuz maçı asla unutturamazsın.

gerçi bu camia maç sırasında tribünden atılan çakıyı hakeme gösteren volkan için "ne malum eldiveninde içeri sokmadığı" lafını etmiş bir başkana sahipti, o yüzden taraftarının böyle bir kafada olmasını çok da şey etmemek lazım.

edit: imlâ

devamını okuyayım »
14.04.2018 10:21