tekkanat

  • 192
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen ay

13 eylül 2017 fc porto beşiktaş maçı

" beşiktaş'ın rekorunu geliştireceği maç. 9-0 bekliyorum ben. keşke başakşehir'i alsalardı bunların yerine.

hayır insan gibi de kaybetmiyorlar bir 8-0 bir 6-0. cümle aleme kepaze edip dönecekler bizi. olan marka değerimize oluyor."
vallahi normalde böyle sözlük yazarlarının yazılarını kopyalamam ama . bir zihniyeti gösteriyorum sadece begenen 54 kişi de cabası. kardeşim iyisiniz. hangi takımı tutarsanız tutun. beşiktaş buraya doğrudan katıldı. şampiyon olarak . sizleri de beklerdik hangi takımı tutarsanız tutun. şampiyonlar ligi elit ligidir. öyle her takım oynayamaz. şampiyon olan doğrudan gider. biz 2 sene şampiyon olduk . doğrudan gidiyoruz. şöyle mi yapalım . şampiyon olduktan sonra. fenere yada galatasaraya teklif edelim biz 8 yiyoruz buyrun siz gidin . emin olun 6 yedik 8 yedik diyelim . siz kaç yersiniz su soruyu kendinize sorun ilk önce .
vallahi marka değerini kim düşürüyor beşiktaş mı düşürüyor . yoksa senelerdir avrupa puanı toplayan en istikrarlı takım . ki kötü doneminde bile gruptan cıkmıs başarılı olmusuzdur. ülke puanını en cok getiren ülkemize hangi takım biliyor musunuz . pardon bilmezsiniz cunku daha yeni takımlarınız adı bilinmeyen takımlara elendi . senelerdir bu böyle . beşiktaş en cok ülke puanı toplayan takım . her neyse . maç başladı sadece gördüm de . birşeyler yazıyım dedim . eleştirirken mantıklı eleştirin . sevgiler . başarılar beşiktaş .

devamını okuyayım »
13.09.2017 21:53