the dark knight of cydonia

  • 190
  • 132
  • 26
  • 2
  • bugün

17 mart 2019 kayserispor başakşehir maçı

başakşehir'in 20 tane net gol kaçırdığı ve son dakikada net bir penaltı ile kazandığı maç. galatasaraylılar gerçekten kafayı yemişler. herkesi salak yerine koyup arka arkaya aynı şeyi yazdıklarında gerçeğin değişeceğini sanıyorlar.

birisi 90+8 diyor, maç 4 dakika uzadı, 90+3'te penaltı pozisyonu oldu, hakem izlemeye gitti ve penaltıyı verdi. basketbol mu oynanıyor da süre dursun?

penaltıda top adamın sağ koluna çarpmış ve yön değiştirmiş. yakın mesafe de değil kolu kapalı da değil. gayet net bir penaltı.

bu arada kayseri'nin attığı golü başakşehir atsaydı yine aynı güruh burayı yıkardı kaleciye faul var diye. hakem başakşehir'i kolladı muhabbetine girerseniz zararlı çıkarsınız. ayrıca kayserili topçu ceza sahasında adebayorun önüne atladı, faul diye başakşehirin bir atağını kesti.

"fenerbahçeliyim ama başakşehir kayırılıyor galatasaray'ın hakkını savunalım"cılar çıkmış yine. aynen biz başakşehirle yarışırken haksızlığa uğrarsak galatasaraylılar kesin bizi savunur. tıpkı 2011'de takımımız dağıtılıp şampiyonlar ligi hakkımız çalındığında daha çok ceza almamız için uefa'ya baskı yaptıkları gibi savunurlar. trabzonla bursayla yarışırken maçları sattıkları gibi savunurlar. haksız penaltılarla fetönün yardımlarıyla aldıkları şampiyonluklardaki gibi savunurlar.

devamını okuyayım »
17.03.2019 18:22