thinking green

  • azimli
  • anadolu çocuğu (300)
  • 1285
  • 10
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

anadolu efes spor kulübü

badim biraz kızacak belki ama biraz sert bir entry girmem gerekiyor.. hatta baya sert.. okuma sen bunu..

efes'in basketbol misyonunu anlatacakmış haspam. kardeş sen kim olduğunu zannediyorsun da efes hakkında atıp tutuyorsun? iki final four gördün diye başın mı döndü? efes'e laf çakar mı oldun hemen? ahahah sen kimsin klavye delikanlısı?

bak bir tarafta yıllardır basketbola inanılmaz yatırımlar yapmış, altyapılardan türk basketboluna sayısız oyuncu çıkarmış, türk basketbolunun lokomotifi olmuş anadolu efes spor kulübü, bir tarafta da kim olduğu bilinmeyen saçma sapan kendini bi bok zanneden ekşi yazarı. adam kendini öyle bilgin, öyle önemli biri zannediyor ki, doping, erşan kartal ve ergin ataman kelimelerini yan yana getirince entry yazdım zannediyor.

bak ben size "ülkerspor" diyenlerden olmadım hiç. ama biz sakin durdukça saçmalıyorsunuz yahu. sen alelade bir eurochallenge/eurocup takımıydın. sonra ülkerle ne zaman birleştin? 2006'da. yani tam 10 sene önce. 10 sene geçti, sadece 2 tane final four yapabildin. onun dışında avrupa'da naptın sen? 2 kere normal sezonda(!!) elendin. 5 kere top 16'da elendin. 1 kere top 8 yaptın. 2. kere de final four yapıyorsun. bu mu seni "30 m euroya takım kurup top 8'e kalamazsın, hocayı kovarsın seneye başka hoca alırsın. bu iş böyle devam etti, sanırım böyle de devam edecek. bu kafayı eleştirmezsen faturayı hocaya kesersin" diye ahkam kesecek kadar kendini beğenmiş yapan? ahahah şuna bak ya, sanki kendi takımı hiç 20-30 milyon arası değildi, sanki kendi takımı yıllarca laborallerden evinde 30 yiyen şamar oğlanı değildi, sanki kendisi her sene koç değiştirmedi. yahu sen gerizekalı mısın kardeş?

daha kendi "fenerbahçe ülker" tarihinden bihabersin. adam ülkerle birleştikten sonrasını "pianigiani ve obradovic" olarak iki koça bölmüş. ahmak ama fanatik kardeş, aydın örs'ten sonra önce tanjevic vardı ilk 3 sene. sonra 2 sene nevan spahija. derken pianigiani 1 sene. 3 senedir de obradovic. tanjevic, spahija, pianigiani (tanjevic'i çok severim) bu isimleri tuncay özilhan mı aldı? obra'yı da ömer onanla mirsad getirdi di mi? kafaya bak ya, adam fenerbahçe'nin sadece iyi koçlarını ve iyi yöneticilerini sayıp efes'e organizasyon dersi veriyor ya. sen milleti salak mı zannettin?

bir de dopingci diyor efese. rastgele 2 oyuncu seçiliyor ve doping çıkıyormuş. lan mario kasun ceza aldı mı? almadı. o zaman hangi beyinle "doping çıktı" yazabiliyorsun be ahmak kardeş? sınır 5 mg imiş. neden sence? sınırın altında çıkınca da doping mi sayılıyor? uluslararası kurallara göre sayılmıyor, ama beyni sulanmış fanatik ekşicilere göre sayılıyormuş. ayrıca herkesin doping yaptığı iddiasını nasıl kanıtlayacaksın? ben de diyorum ki fenerde örnek alınmayan herkes doping yaptı. böyle sallamasyon iddialarla, "o iki oyuncuda madde çıktı o zaman herkes onu kullandı" spekülasyonlarıyla bir kulübün tamamını itham etmek ne kadar kolay?

bak sen bu şekilde entry sıçmaya devam edersen ben sabaha kadar bu başlıkta her bir aptal lafına cevap vermesini bilirim. hadi dene götün yiyorsa.

devamını okuyayım »
02.05.2016 08:51