tik tak tik tak

  • 148
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

eski sevgiliye mektuplar

an itibariyle aldığım ve erkeklere olan inancımı yediğim kazıklar sonrası yitirmişken; bu zayıf erkek cinsine karşı çizgimi bozmamamın ve iyi insan olmanın bana ne faydası var ki? diye sorgularken cevabını bulduğum; inancımı yenileyen mektup olmuştur.
şöyle ki;

yaşadığım şehirden buraya ilk geldiğimde, bu şehir çok farklıydı. insanları, çevreyi okulumdakileri anlamaya çalışıyordum.
gelişimin üzerinden 1 sene geçti. bir gün okula geldiğimde tik tak diye birisini gördüm.
o zamanlar 16 yaşındaydım. aşkın ne olduğunu bilmiyordum ve bilmediğim için de her gün elime çiçekler tutuşturup okula geliyordum.
herkes bana bakıyordu. kimisi dalga geçiyordu, kimisi de gülüyordu. ve tik tak sadece üzülmemem için, kırılmamam için duygularımı kabul ettiğinde, aşkı düşünmek için sadece bir geceye ihitiyacım oldu.
onu da biliyorsun!
ertesi gün okula geldiğimde sana ''olmaz, vazgeçtim'' dediğimde tamamen aşkı anlamıştım. bilmiyorlardı ki bu insan, aşkı ilk defa öğreniyordu ve bir şeyler her zaman onunla birlikte kalacaktı.
şimdi yurt dışında yaşıyorum ve çok yakında evleniyorum. her zaman içimdeki ilk aşık olduğum yere bakıp, güzel şeyler hatırlıyorum. seninle olsa da , olmasa da..
çünkü bunu ben senden öğrendim. bana bunu öğrettiğin için, daha da önemlisi beni hiç bir zaman incitmediğin için çok teşekkür ederim güzel arkadaşım..

devamını okuyayım »