tilyus

  • 254
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

halkların demokratik partisi

bu partiye oy vermeyen,eleştiren herkesi faşo diye tanımlayan seçmen kitlesine sahip faşişt parti.evet bu ülkede hdpden daha fazla ırkçılık yapan bir parti yok ama bence bu partinin başarısı;

özgürlük,demokrasi gibi anlamlı ve güzel olan kelimeleri insanlara nefret ettirmekte yatıyor.bu kelimelere kendi pisliğinizi bulaştırmanız yaşadığınız hayat kadar aşağılık düzeye çekmeniz affedilemez.

nasıl yaptınız bilmiyorum ama biri demokrasiden bahsetse yada lafın arasında özgürlük dese bi bakıyorum en faşizan duygu ve düşüncelerle insanlık suçu işleyen işleri mantık,hümanizm ve haklılık çerçevesine oturtmak istiyor.

"baktınız oturtamadınız iktidar şöyle hödödödö.onlar şöyle çaldı çarptı siz bize bakmayın asıl düşman o.bombayı hükümet patlattı zaten asıl terörist o.biz kendimiz için değil barış için insan öldürüyoruz.
biz çok zulüm gördük devlet bize para vermeli silah almamız lazım.ermeni soykırımı var çünkü sadece biz bu ülkeyi sikmek için her şeyi kabul ederiz.bakın götümüzü ruslara siktiriyoruz ki biraz daha türkmenler bombalansın."

aynı yukardaki mantıkla hdp siyaseti aptallar üzerine yoğunlaştırıyor. terörist olup oy verenlere dicek bişey yok zaten.

ama hala bu vatanı düşünüp oy veriliyorsa bu partiye gitsinler bombacının taziyesine katılsınlar orada ülkenin ekonomisinin nasıl gelişip nasıl özgür bir ülke halini alıcağımız tartışılıyormuş.

hee unutmadan her zamanki gibi götünüzü açıp içeri girmeyi unutmayın.

devamını okuyayım »
25.02.2016 17:19