tool

  • 1765
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4 hafta önce

zamanım yoktu o saati reza zarrab aldı

mithiş bir case study sonucudur.

zafer parasının 3/8'iyle uranyum fabrikası* alabilecekken çok beğendiği bir saati almak için zaman bulamamaktadır. çünkü bu sırada evindeki havuzu 2 saate dolduran musluğu tamir etmeye çalışmaktadır ve oğlu kaan havuzu 1,5 saate boşaltan musluğu sonuna kadar açmıştır. bu sırada a noktasından b noktasına saatte 743 km ile giden rıza'nın "abi ben alayım mı?" teklifine "adamsın!" yanıtı veren zafer, kendisine "aman hacım hesap ters dönmesin, sakat iş bunlar?" diyen muammer'e "siktirtmesinler bana kombinasyonunu, permütasyonunu" şeklinde çıkış yapmıştır. pısan muammer "abi ben de alırdım aslında?" şeklinde hafif gevşek bir tavırla ortamı yumuşatmaya çalışmıştır. bu sırada muammer 406 kg ağırlığındaki kasayı kaldıramayan oğluna boynuyla müdahale etmiş ve bu sorunu ortadan kaldırmıştır. boynu tutulan hatta neredeyse ortadan yok olan muammer'e ilk müdahaleyi süleyman, bepanthen plus'la yapmıştır. süleyman bepanthen'i egemen'den hediye almıştır. egemen hediye alıp vermeye bayılan bir orta dünya kahramanıdır ve bepanthen'i erdoğan'dan hediye almıştır. bu duruma göre saati neden reza almıştır?

kullanılabilecek ek bilgiler:
1. süleyman'nın ayak numarası 56'dır.*
2. egemen'in boyu real madrid-galatasaray maçı iddia oranı "1"'e eşittir ve pay dağıtımı boy oranına göre yapılmaktadır.
3. erdoğan tüm bu olaylar sırasında mütemadiyen "hani benim recebim" türküsünü dinlemiştir.
4. pi:3 alınacaktır.

sonuç: görüldüğü üzere herkes o sıra çok meşguldür. zafer'in de zamanı olmadığı için saati sülalesi raad tek eleman reza almıştır. ne var bunda?

devamını okuyayım »
05.12.2014 09:52