toto oky

  • şekerpare (687)
  • 506
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12 yıl önce

popo şeklinden karakter analizi yapmak

bunun doğru olup olmadığını tartışabilir veya aynaya kıçınızı dönüp ulan benim götüm hangi karakter şekline uygun düşüyor diye şekilden şekile girebilirsiniz..

-kasınca sanki x gibi oluo, ama bırakınca y gibi oluo!!..

popolarımızı kasmadan, olduğu gibi bırakmak lazımdır doğru sonuçlar elde edebilmemiz için.
şimdi hep beraber önce donlarımızı sıyıralım ve ayna karşısında popo şekillerimizi inceleyip, karakterlerimizi belirleyelim:

1) küçük ama çıkık popo:

bu kişilerin popoları küçük olmasına rağmen kuyruk sokumunun kavislerinin popoyu çıkıklaştırdığı için dolgun gözüken popolardır bunlar. insanlar gayet sakin ve şendirler. herhangi bir toplulukta etrafa hayat saçarlar, ee tabi öyle küsel bir götü gören kim neşelenmezki. ama pek fazla alaka gördüler mi şımarmaları mümkündür, ama hepimiz insanız tabiiki böyle bir popoya ilgi göstermemek olmaz.
götlerine gösterilen ilgiden dolayı bu tarz insanlar çabucak öfkelenir ve aksileşirler. kızdıkları zaman bağırır çağırır veya kalp kırıcı sözler söylerler. ama bu, kendilerini unuttukları içindir çünkü akılları durmadan "ulan götüm çok mu büyük gözüküo?" tarzı sorularla meşguldür.
zira aslında iyi kalpli ve iyi huyludurlar. kalp kırmak istemedikleri için yaptıklarına pişman olurlar ve hiç kin tutmazlar.

ünlü popoları: einstein, monet, harrison ford

2) gevşek yapılı sallapati popo:

bu tarz popo sahipleri hayatları boyunca oldukları yerde hiçbir bok yapmadıkları için popo kası adını verdiğimiz kasları geliştirememiş ve bu yüzden gevşek yapıya sahip ve aşırı yumuşaklığıa sahip popolardır. bu popolar ellendiğinde, veya avuçlandığında sanki silikonu patlamış pörsük meme hissiyatı verir bu popolar. halk dili arasında bu popolara babaanne poposu'da denir, ki ne kadar görünüş olarak sarkık olmasada bu popolar hissiyat olarak böyle bir hissiyat sağladığıda doğrudur.
bu tarz popo sahipleri küçük ama çıkık popo sahiplerinin aksine ağır hareket ederler ve herhangi bir şey üzerinde ağır ağır, uzun uzun düşündükten sonra karar verirler, ki bu nedenlerden dolayı zaten popoları bu kadar boktan hale gelmiştir. asla aceleye gelmezler. iyi huyludurlar.
asabi olmakla beraber kontrollerini kaybedip kendilerini unutmaları seyrek görülür. cesur ve metindirler. götleri yüzünden durmadan onlarla dalga geçildiği için hayatın darbesine gülümseyerek tahammül ederler. onların iyi huylarından, sabır ve tahammüllerine ilave olarak bu tipler iyi niyetlerini çatık ve kaba bir maske altında saklamasını da bilirler.

ünlü popoları: ziya kürküt, süleyman demirel, justin timberlake

3) yayvan popo:

bu popo tarzımız adı üstüne yayvan, genişçe olan popo türüdür. bu tarz popo sahipleri ne yerse yesin hepsi popya gitmektedir, o yüzden ne kadar spor yaparlarsa yapsınlar o popoyu eritmenin hiç bir yolu yoktur. genellikle halkımız kadınlarında yoğunca görülen bu popo cinsi, halk dilinde jöle popo olarakta adlandırılır (neden olduğu konusunda detaylara girmek istemem).
bu popo sahipleri ise herhangi sahaya atılırlarsa parlamaları olasıdır. asil bir aileden gelmeleri muhtemeldir. gelmiyorlarsa bile yaradılıştan asildirler. iyi birer aile insanı olurlar. bilhassa mizah tarafları pek kuvvetlidir, kendi götlerini mizah malzemesi olarak kullanmaktan çekinmezler.
azim ve iradeleri sonsuzdur. dünyanın sorunlarını yenmek onlara sadece kendi zeka ve kabiliyetleri için bir deneme olarak kabul etmek isterler. yenilseler bile boyun eğmezler. er geç yine poposunu doğrultur ve kendilerini yeneni mutlaka yenerler, ezerler geçerler. insanlarla iyi geçinirler ama alıştıkları çevreleri ve eski arkadaşlarını daima yenilere tercih ederler.

ünlü popoları: nez, nazmiye demirel, jenifer lopez

4) kaslı popo:

bu kişilerin popolarıda adı üstünde spordan spora koştukları, atraksiyonu çok sevdikleri için kastan geçilmeyen popo türüdür.
bu tarz popoya sahip kişiler görünüş ve hareket tarzı itibariyle beceriksiz bir tayı andırırlar. havaidirler. yaşamaktan memnundurlar ve günleri -tabir caizse- zıplaya sıçraya geçirmek idealleridir. hayatları muntazam değildir, zira daima bir şeyler yapmak istedikleri için muntazam bir gidişattan nefret ederler.
çoğu zaman hareketlerinin belli bir hedef veya amacı yoktur. sırf hareket etmiş olmak için hareket ederler. amaçsız da olsa daldan dala konmak, gezip tozmak onları tatmin eder ve hayatlarını doldurmaya yeter.

ünlü popoları: macerayı seven adam, van gogh, 50 cent

5) küçük popo:

bu tarz popo sahiplerinin popoları miniciktir. ellemeye çalışsanız ele gelir birşey değildir. varla yok arası olan bu popo biçimi vucütta bir kavis yaratamaz, yaratamaz. bu tarz insanlarda popolarının küçüklüğünden ileri gelen bir çekingenlik ve içine kapanıklık söz konusudur.
bu tip kimseler zihnen son derece faal olmakla beraber bedensel hassasiyetleri kıttır. onun için biraz tembelliğe eğilimli olurlar başka insanlarla alakaları soğuk ve cemiyet insanı olamazlar. iyi konuşurlar ama konu ancak yüksek entellektüel bir sahaya dökülünce…
çok okurlar ve kaba sporlardan ve oyunlardan nefret ederler. seziş ve anlama özellikle son derece kuvetlidir. her şeyi görür ve mükemmel muhakeme yeteneğine sahiptirler. eleştiri kabiyetleri aşmıştır. herhangi bir işle uğraştıkları zaman da zihinlerini kayıtsız şartsız olarak o işe vermekte birincidirler.

ünlü popoları: jay jay johanson, nick cave, kafka

konu ile alakalı olarak :
(bkz: götünden sallamanın en güzel orneği)
(bkz: götümüzden çıkan entryler)

devamını okuyayım »