trojka

  • 497
  • 27
  • 3
  • 0
  • dün

xbox game pass

2020 yılında elinde oyun cd'siyle gezip oyun takaslayan adamla herhangi bir şey tartışılmaz arkadaşlar. oyunları dünyadaki en ucuz noktadan, çok komik miktarlara alıp bunların her birini de farklı hesaplara ekleyip sonra sadece bu hesabın bilgilerini vererek oyun takasladığımızı öğrense aklını yitirecek insanla oturup 2020 yılında çıkacak konsolları mı tartışıyorsunuz gerçekten? yapmayın, etmeyin. bu adam alışmış elindeki cd'ye 500 lira vermeye, koymaz bu saatten sonra 800 verse de.
öte yandan bu parayı veren adam da zaten oyunu 2 sene sonra oynamaz. hele hele bu adama game pass'in hard core gamer için olmadığını hiç anlatamazsınız çünkü dış dünyayla büyük ihtimalle bağlantısı yok. eskiden bu tipler aral'ın kapısında geceden sıraya girerdi.
ben mesela geçen sene mayıs sonu gibi aldım xbox'ı. içerisinden çıkan 3 aylık game pass'i aktive ettim, bir de hemen gidip bir rdr2 aldım, 160 tl'ye. bunun p2 hakkını 75'e sattım. rdr2 bitince, pc'de ilk oyununu oynadığım state of decay 2'yi oynadım ve bitirdim, ardından biraz forza falan oynadım, daha sonra yine pc'de bitirmeye vakit bulamadığım tomb raider'ı oynayıp bitirdim, daha sonra outer worlds çıktı, onu oynadım bitirdim. sonra elimdeki rdr2'yi üzerinde 20 tl alarak star wars ile değiştim, onu oynayıp bitirdim. ardından gear 5 çıkmıştı, onu bitirdim ve hatta uzun süre multide takıldım. sonra 25 tl'ye ea access aldım ve bf5'i oynayıp, bitirdim. o ara gta v geldi, onu da oynadım. üzerine witcher dizisini izleyip gaza geldim, witcher 3'ü oynayıp bitirdim. arından fallout 76'yı gördüm onun başına oturdum onu bitirdim. star wars ve ea access'i ac:odyssey ile değiştim geçenlerde o da bitti. 2 gün önce batman serisinin son oyununu oynamadığımı fark ettim, şimdi de onu oynuyorum.
bu süreçte harcanan total miktar 195 tl. ac:odyssey'i de 60 tl'den satacağım tekrar.
şimdi bunu 600 tl vermek için geceden sıraya giren adama nasıl açıklayacaksınız?
edit: bak aklıma geldi, bunlar yarın birgün şaş kaza xbox alıp game pass almaya karar verseler, gidip dr'dan kutuyla alıp içinden çıkan kağıdı optik okuyucu yuvasına sokacak adamlar.

devamını okuyayım »