tu qurbana zare xelqe bi

  • 52
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 yıl önce

veli kavlak

çok açık bir şekilde beşiktaş'a zarar veren biri. zaten takım olarak kötü olan beşiktaş'ın bütün emeğini rakip takım sahasında sürekli heba eden biri. ne toplara vurabiliyor, ne top çevirebiliyor, ne top kapabiliyor. allah aşkına bu adamın beşiktaşa bir sene boyunca kattığı nedir de hala fenerbahçe derbisinde oynatılıyor.

beşiktaş'ın rakiplerine baktığımızda orta saha oyuncularının hemen hemen forvetleri kadar gol attığı bir sezonda, toplamda sadece 1 gol atmıştır. selçuklar, melo'lara, (selçuk+melo 23 gol) emre baronilere baktığımızda her biri 7-8 gol atmışlar. bu adam ise necip'le birlikte, bu sene orta sahadan forvet hattına destek veremedi.

nereden geldiyse, oraya iade edilmesi gerekir. beşiktaş büyük bir takımsa, bu tip oyuncularla yoluna devam etmeyecek. bugünkü maçı katleden, fenerbahçe'nin maçı kazanmasında çok büyük payı vardır.

ek: ayrıca veli kavlak gibi bir futbolcuyu kadrosunda görmek isteyen kaç süper lig, bank asya ligi takımı var, merak ediyorum. normalde türkiye'de süper lig'de başka bir takımda oynayamayacak olan veli, nasıl olur da beşiktaş'ın banko topçusu oluyor? kimse çıkıp da öyle "onun yerine oynayacak topçu yok, kulüp zor durumda, yıldırım demirören vıdı vıdı." çekmesin. bizlerin bu adamda göremeyip de, teknik ekibin, kulüp yöneticilerinin gördüğü neyi var ki anlayamıyorum.

tayfur hoca'nın gelişiyle birlikte, umutlandık, kendisini bir daha idmanlarda bile beşiktaş formasıyla göremeyeceğimizi düşündük. ama nafile. bu adam, beşiktaş kanserini yaşamamıza sebep olan kişilerin en başındadır.

son olarak eğer yerine muhammet oynasaydı bütün sene boyunca, şimdi çok iyi de uyum sağlamıştı takıma. kimsenin çıkıp muhammed'in kendisinden daha fazla takıma zararı olacak dediği yoksa, neden hala, neden neden neden?

benim gibi sakin birini bile, sinir topuna çevirdi.

devamını okuyayım »
29.04.2012 21:15