tugcecubukcu

  • 118
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

7 kasım 2014 jack white istanbul konseri

tatilde olduğum için avantajlı bilet dönemini kaçırdığım, genel satışa açıldığı ilk gün ise biletix'in mobil uygulamasından biletini kaptığım konserdir.

80 tl yerine 125 tl ödemiş olabilirim ama jack white için ödenir, sıkıntı değil. asıl sorun avantajlı bilet döneminin sadece 2 gün sürmüş olması. (17-18 eylül 2014) ''2 gün avantajlı dönem mi olur?!'' diye sitem etmekte haklı olduğumu düşünüyorum, benim durumumda olanlar da vardır mutlaka.

ayrıca bir enteresan nokta daha: etkinliğin ana sponsoru garanti bankası olmasına rağmen, biletix'in kullandığı garanti paramatik'lerden bu konsere bilet alamıyorsunuz. telefon açıp biletix'e bizzat sordum ve sadece etkinlik gişesi, perakende satış noktaları ve internet üzerinden bileti alabileceğimi söylediler. bu da ayrı bir saçmalık.

bilet fiyatlarına ayrıntılı olarak şuradan ulaşabilirsiniz: babylon presents: jack white

jack white sayesinde, ilk defa volkswagen arena'yı ziyaret edip kalite kontrol yapacağım; 7 kasım çabuk gelsin!

edit: program belli olmuş.

18:00 kapı açılış (radyo eksen dj set)
20:00 ön grup: umut adan
21:15 jack white
23:15 radyo eksen after party

konser sonrası editi: kapıda yoğun bir kuyruk olacağını düşündüğüm için erkenden (16.30 gibi) mekâna gittim, doğal olarak ufak bir sıra vardı, ilerleyen saatlerde o kalabalık da arttı. 1.5-2 saat ayakta ve soğuk havada azimle bekledikten sonra bizleri içeri almaya başladılar; kapı açılış saatine hemen hemen bağlı kaldıkları için tebrik ediyorum, bazı yerlerde olduğu gibi yarım saat daha beklemek zorunda kalmadık.

volkswagen arena'ya ilk defa adım attığım için, içeri girince nereden konser alanına ulaşacağımı ilk başta pek algılayamadım, çünkü hem sağdan hem soldan gidiş vardı; daha sonra anladım ki meğerse her yerden konser alanına giriş varmış. konser alanına girdikten sonra, koşa koşa sahne önüne gittim ve sağ taraftaki kolonun dibinden halimden memnun bir şekilde tüm konseri izledim. şunu söylemeliyim ki, bu tüm sahne önleri için geçerli, en önde olmak kesinlikle bambaşka bir deneyim. jack white bazı şarkılarını söylerken tek tek sahne önündeki insanların gözünün içine baktı, o şanslılardan biri de bendim. kısacası konser mükemmel geçti; kolonun dibinde olduğum için, üstünden bir gün geçmesine rağmen hala kulak çınlaması yaşıyorum ama kesinlikle yukarıda bahsettiğim her şeye değdi. gelmeyen / gelemeyen kişiler kesinlikle çok şey kaçırdılar, gelenlerse hayatlarının en önemli konserlerinden birini izlemiş oldular.

umarım en kısa sürede jack white ve ekibi yine gelir, onları şimdiden çok özledik!

devamını okuyayım »
28.09.2014 17:53