tupfraq

  • 145
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

az bilinen görgü kuralları

erkekseniz 2. sınıf insan olduğunuzu ve kadınların dünyadaki en kıymetli şey olduğunu unutmayın. kadınsanız açık alanda osurmazsanız kâfi.

1) bir hanımla birlikte yemekli bir mekana gitmek üzre buluştuysanız sakın ha ilk önce elinizi uzatmayın. önce bi bekleyin kadın bir tipinizi süzsün; hiv mi var ebola mı var tahayyül etsin. sonra o izin verirse ellerine dokunmak suretiyle el sıkışabilirsiniz.

2) içeri önce siz girin çünkü içeriden mazallah mermi falan gelirse (çünkü burası texas) hanımınıza isabet etmesin. siz ölebilirsiniz o dert değil. çıkarken de tam tersini yapın tabi içeriden mızrak atan olabilir.

3) yemek sırasında sakın ola yemeğe dokunmayın. kadına görgüsüzlüktür. o ne öyle pis aç hayvan diyebilirler. çaktırmadan bir çiçeğin falan dibine dökün ki aynı zamanda aşçıya da ayıp olmasın.

4) yemek yemediğiniz için peçeteyle ağız silince katlama kısmını atladım dikkat ederseniz. ama bir hayvanlık yapıp yediyseniz de peçeteyi kullandıktan sonra aiur'a geri ışınlamayı unutmayın.

5) aman diyeyim kadına para ödetmeyin. kendiniz ödeyin. çünkü neden bilmiyorum. görgüsüzlüktür ama. bana yapılsa bir daha konuşmam.

7) o kadınla merdivenden çıkıyorsanız ona protoss'ların kalkan bastığı gibi bi kalkan basıp kendiniz de boyut değiştirici kullanın. böylece hem o düşerse korunur hem de siz götünü kesmeden istediğiniz yere ulaşmış olursunuz. cooldown'a dikkat ama.

8) madde madde entry girerken madde atlamayın, ben ettim siz etmeyin. görgüsüzlüktür.

9) saat takmayın ama insanlara da saat sormayın. saate bakmak ayrı kabalıktır çünkü sıkıldınız sanarlar; saati sormak ayrı kabalıktır çünkü sen kim köpeksin ki başkalarıyla iletişim kuruyorsun?

10) yemek bittikten sonra çatalı ve kaşığı götünüze sokun. bıçağı masaya 60 derece açıyla saplayın. tabağı da ters çevirip üstüne sıçın. sıçarken çatal ve kaşığı çıkarmadıysanız aşçının hoşuna gidecektir.

11) yemekten sonra gelen çayı pipetle için.

devamını okuyayım »
18.07.2017 02:10