turk escobar

  • 170
  • 132
  • 57
  • 16
  • dün

baba dayağı yemiş yazarlar

ben de nasiplendim zamanında sözlük. çok yedim ama unutamadığım iki dayak oldu.

iş eğitimi dersinde alçı ile bardak yapacaktık. hoca malzeme listesi verdi, eve gittim babama gösterdim ve bir güzel dayak yedim. sebebini sorgulamadım. para yok, iş yok ne haddine babana malzeme listesi uzatıyorsun it herif, adamı üzdün durduk yere. ama iyi dövdü, gözümde şimşekler çaktı valla, dersten de teslim etmediğim halde durumu anlayan öğretmenimin kanaatiyle 2 ile geçtim. canım 'sevin' hocam, ellerinden öperim. sen ne güzel insandın, ne yüce kadındın.

7.sınıfta okul birincisi olduğum için kürsüye çıkarıp onur belgesi vereceklerdi, pabucum paramparça olmuştu. yenisini alsana baba dedim, dayak yedim. üniforma altında yırtık pabuçla çıktım kürsüye, dalga geçti bütün okul, acımasız ibneler insan 5 dakika pabucunu ödünç verir. en önde de çocukluk aşkım pelin duruyordu, ona mahçup oldum diye ağladım ya. o da gitti pezevenk murat ile çıktı, babasının temprası ile pelin'i gezdiriyordu. sonra murat'ı dövmeye gittim, bütün 7-c sınıfı bana daldı, linç ettiler resmen. ulan ne bahtsız çocuktum ya, sınıf dayanışmasının en güzel örneği bile benim üzerimde denendi.

çok garibandık diye babamı suçlamıyorum, canı sağolsun. ama keşke garibanlığın acısını benden çıkarmasaydı. yine de ellerinden öperim babacığım.

devamını okuyayım »
30.11.2018 19:08