tuzbittihiyarakosamiyorum

  • 1317
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

bütün vampirlerin cool olması

hepsini incelemedim elbette, çok haylaz bir insan olarak genelliyorum fütursuzca.

nasıl öldüğü belli olmayan adamlar bunlar neticede, bir şeyler söylerken kastırıyorlar haliyle. mesela kimi güneşte toza dönüp kalbine kazık yediği zaman nalları dikiyor, kimine ne güneş ne de kazık etki ediyor. kimi kutsal su yediği zaman duman olurken, kimine soğan sarımsak yiyip holosko çekiyorsun, geldiği yere aynen iade ediyorsun zibidiyi.

ama gel gör ki, tüm bu farklılık yahut benzerliklere rağmen, bu vampir kardeşlerimizin alayı cool, tamamı yakışıklı. tartışma götürmez bir gerçeklik bu. saadettin teksoy araştırsa, kerim akbaş soruştursa, en ufak bir farklılık bulamazlar, eminim buna.

peki neden? neden kardeşim, biri bana bunu açıklasın.

edward cullen denen adam için salya sümük koşuşturan hatunlar görüyorum sağda solda, dillerinden düşmüyor mübarek. edward aşağı edward yukarı. sinemaya götürüyorlar zorla, filmi izletiyorlar, sonra edward propagandasına başlıyorlar. iyi de ne yapayım lan ben? vampir mi olayım şu saatten sonra? yahu o kadar anlattıkları adamı gidip gördüm, neresini beğendiklerini de anlamadım. tabi eleştirmeye götüm de yemedi. şöyle bi yeltendim, dakikada 64 "kıskandın diğ mi" ve muadili karşı atakla savuşturulunca canımdan endişe ettim, caydım...

yahut angel.

neden mesela sürekli kapkara kıyafetlerle geziyor bu adam, verilmek istenen mesaj ne? ulan adam gündüz dışarı çıkamıyor, bütün pozları güneş gözlüğüyle verilmiş. ondan sonra angel şöyle angel böyle. e ben gece güneş gözlüğü taksam barzo oluyorum, siyah giysem satanist, pardesü giysem polat alemdar çakması oluyorum da, angel nasıl karizma oluyor lan? çifte standarta gel.

bi de son günlerin modası mick st. john var.

buna güneş falan da etki etmiyor. al götür plaja, senden çabuk bronzlaşır, bi de sağda soldaki hatunları senden evvel ayıklar. vampir kontenjanından götürür alayını yemin ederim. hayır bi de vampiri de bunlara hasta, insanı da. e ne anladım ben bu işten? 3-5 vampir daha türese, brad pitt'ten coni depp'e herkes ekmeğinden olacak demek ki.

cool vampiri bi yere kadar kabul edebiliyorum gene ama allah aşkına şu yakışıklı vampir tasvirinden vazgeçin kardeşim. yahut hakikaten yakışıklı adamlar oynatın şu filmlerde de en azından "adam hakkaten beton gibiymiş" deyip yenilgiyi hazmedebilelim. edward da edward.

vallahi yakışıklı değil lan. yemin verdim bak.

devamını okuyayım »