uco

  • 6799
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

devrimci sosyalist işçi partisi

%80'i suriyeli arap olan hatay halkının, suriyeli savaş mağdurlarına karşı ırkçılık yaptığı yalanını savurabilecek kadar gözü dönmüş maaşlı provokatörlerin partisi. kendileri de çok iyi biliyor tepkinin kime karşı verildiğini. meslekleri ise, alevi katili teröristlere verilen tepkiyi, savaş mağdurlarına veriliyormuş gibi göstermek.

bu partinin mk üyesi, islamigundem.com'daki yazılarıyla tanıdığımız ozan tekin; hatay'da akp polisinin coplarla, gazla ve panzerle yaptığı saldırıyı destekliyor, hatay halkına ırkçı diyerek hakaret ediyor.

söylesene ozan tekin, neden öso militanlarının devlet ambulanslarıyla götürülüp getirilmesini görmezden geliyorsunuz? söylesene, "mülteci" dediğin suriyeli teröristlerin hatay'da verdiği silahlı pozları hiç görmedin mi? söylesene, öso yetkililerinin çıkıp "buraya aleviler gelirse onları da öldürürüz" dediği terör kamplarını insanlara mülteci kampı olarak yutturmak isterken hiç mi utanmıyorsun? alevi kadınlarına tecavüz etmek için fetva çıkartan yoldaşlarınız şehrin göbeğinde hastaneleri havaya uçururken neden susuyorsun?

akp'nin hep buralarda olacağını, sana abilik edeceğini mi sanıyorsun? alevilere ettiğiniz hakaretlerin, savaş kışkırtıcılığınızın hesabı sorulmayacak mı sanıyorsun?

sizi tanıyoruz ama, hiç merak etmeyin. devrimciler, komünistler hepinizi çok iyi tanıyor.

devamını okuyayım »
16.09.2012 20:36