ugway

  • 713
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

claudio cesare prandelli

kendisi saçma sapan futbol dünyamızın kurbanı olmuştur, kendisini de savunmuyorum zira adamın bi halt yemeye fırsatı olmadı. parasını alıp giden bir başka profesyonel benim için.

ama futbol dünyasının dinazorları, allah belanızı versin. ülkede, takımda futbol diye bir şey kalmadı. ne milli takım ne kulüpler hiç bir halta yaramaz. yahu adamlar top oynamıyor. sırf koltuğunuzu güçlendirmek için, var olabilmek için, ego yarışınız için bu ülkede futbolu katlettiniz.

aziz yıldırım, yıldırım demirören, abdülrahim albayrak, ünal aysal, duygun yarsuvat, fatih terim, rıdvan dilmen, ve daha nice beceriksiz ve niteliksiz adam acilen temizlenmeli. bu adamlar sportif başarısı gerçekten yok, fatih terim demeyin hagiye ve takımın motivasyonuna dua etsin.

spor bakanı bu ülkede ne iş yapar anlamış değilim. yani hayırdır bu futboldaki leş kargalarından bu kadar mı korkuyorsunuz? ne şantajı yapıyorlar size de bu kadar çok paranın döndüğü ve hiç bir halta yaramayan sektöre müdahale etmiyorsunuz? edemiyorsunuz? yahu daha bir şike sorununu bile elinize alamadınız.

dün tüm sözde futbol yorumcuları prandelli aleyhine konuştu, hepsi tek bir ağızdan konuştu. şerefsizler kimden talimat aldıysa bu zemini hazırladı, prandelli gitsin de bi zahmet şu futbol yöneticileri ondan önce çıksın o kapıdan. şerefsizler tiyatro oynuyor. ben yemiyorum artık. sizde yemeyin.

zira sizin benim desteğimle milyon dolarlar götürüyor şerefsizler.

hele futbolcular, türk futbolcuların %5ini çıkar gerisi sırtlan ve görgüsüz yalakalar. yöneticilere yalakalanarak milyon dolarlar götürüyorlar. sportif başarı yok, kavga var ama hatta ağıza silah dayama falan da var. nerde serserilik orda bu şerefsizler. ne sporcu ahlakı?

bu ülke futbolu içler acısı halde, boşuna prandelli konuşmaya gerek yok. o da parasını alıp siktir olup gidecek. daha 20 sene bu ülke futbolundan bir cacık olmaz.

he prandelli çok kötü amk, azıcık uyanık olun.

devamını okuyayım »
27.11.2014 22:05