ulukale

  • 257
  • 2
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

izmir'de garantili kızlık zarı dikimi yapan doktor

ya arkadaş napıyosun? napıyosun!!??

linki tıklamaya cesaretim olmadı ama entry lere kopyalananlardan okuduğum kadarıyla "ne acılar çektim ama başardım evliyim sonunda" temalı bi ton yazı var. yahu bu nasıl bir bilinçaltına yerleşmiş bir korkudur ki sağlık sorunlarını düşünmeden insanlar bunu tercih ediyor, alelade fikir alışverişinde bulunuyor. lan bunu yapan doktorun bile varolması garip değil mi sizce de?

bu entry' nin ulaştığı bir kız babası varsa lütfen dikkate alsın; bunu kızınıza yapmayın!! evlilik öncesi bir ilişkiye girildiğinde dünyanın sonu olduğu düşüncesini kazımayın kızınızın başına. alın bakın ne sonuçlar doğruyor!

bizden ileri saydığımız siyasi tabirle "batılı" ülkeleri bir düşünün. bir kız bir partide kendini kaybedip vs istemeden o gece ilk ilişkisini yaşasa en kötü bir depresyon atlattıktan sonra hayatına devam eder. bir de bu ortamda bizim kızımızı düşünün, yani benim anladığım ya intihar eder ya da hayatı boyunca bu yükün altında ezile ezile devam eder hayatına.

yahu yazık değil mi? ben bu veya şu kesin doğrudur demiyorum. herkes ilkelerinde yaşamakta serbest tabiki de. ama hayatta herşey istediğiniz gitmediği oluyor, bu tür sonuçlarda kızınızı kendi sağlığını tehlikeye sokacak kararlar vermek zorunda kalacak hale getirmeyin. sağlıktan da öte bir karaktersizleştirmeyin bu kızı, kişiyi, insanı, varlığı!

devamını okuyayım »
14.07.2015 09:23