unholdings

  • azimli
  • mangal yürekli rişar (511)
  • 1099
  • 13
  • 7
  • 1
  • bugün

hakan albayrak

(bkz: nefret söylemi)
adam gibi yargı sistemi olsa, bu insana (bakın hala zor da olsa insan diyorum) halkı kin ve nefrete teşvik etmekten soruşturma açılmalı.
kendini müslüman vicdanı diye yıllardır her platformda gösteren, bunun ekmeğini yiyen islamcı hakan, şu iğrenç patlamadan bile akp'ye yaranamanın yollarını arıyor. bu mu müslümanlık hakan? o güzel soyadı sana hiç yakışmıyor. sana bundan sonra akampul soyadını öneriyorum. gerçi hakan gibi güzel bir türk ismi de sana fazla.

her ortamda ısrarla türk olmadığını vurgulayan ama senelerdir türk milleti'nin ekmeğini yiyen bu aklı karışık islamcı, geçenlerde türkiye, ermeniler'e soykırım yaptığını itiraf etmeli onlarla helalleşmeli demişti hatırlarsanız. artık islamcı çevrelerde bile tutunamayan hakanımın yegane sermayesi türk düşmanlığı'dır.

zaten bu düşüncelerden bile ne çapta bir adam olduğunu çıkarabilirsiniz. çok az vicdan sahibi islamcı kardeşlerim bile senin ne mal olduğunu anlamış durumda hakan'cım. istediğin kadar akp ampulunü yalamaya devam et. fikir diye sıçtığın bu zırvaların, şu katliamı bile siyasi ihtirasların uğruna türk milleti'ne mal etmenin bedelini öbür dünyada ödeyeceksin. oraya çok büyük bir kul hakkı ile gideceksin hakanım.

o öve öve göklere çıkardığın kıçından yükseğe sıçmaya çalışan ahmet davidson ağabeyin de çok büyük bir kul hakkı ile gidecek mahşer-i kübra'ya. seni ve kifayetsiz ağabeyini, öso saflarında, esad'a karşı savaşmaya davet ediyorum, birazcık büzüğün varsa git savaş ta nasıl bir delikanlı olduğunu görelim.

kıçından tezvir ettiğin fikirlerle türk insanını provoke etme, yalan söyleme. türk insanı reyhanlı'da ne olup bittiğini senden çok daha iyi biliyor hakanım. bu olayın ve daha sonra olabilecek elim olayların müsebbibinin davidson ağabeyin, muhteşem retczep, akp ve senin gibi düşünen yazar bozuntuları olduğunun farkında.

dahası herkese yayın yasağı varken bu zat-ı kepazenin yalanları ne hikmetse basında boy boy yayınlanabiliyor. yalan söylemek sadece islam'da değil diğer büyük dinlerde de çok büyük günah hakan'ım.

son olarak burdan bir kampanya başlatıyorum. hakan albayrak ve onun gibi düşünenler, artık ne uğruna savaşıyorlarsa hakkatten ziktirsin gitsin delikanlı gibi savaşsınlar...

(bkz: hakan albayrak suriye'ye savaşmaya gitsin)
ama onun büzük 5-10 beden küçük gelir oraya gitmeye...

devamını okuyayım »