unknownmaninchains

  • 154
  • 8
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

20 mart 2018 hakim ve savcılar atama skandalı

ben en çok bu ballı çocukların savcı ve hakim olmak için, hukuk diplomasına ihtiyaç duyup duymadıklarını merak ediyorum.

ekleme: hakim veya savcı olabilmek için ne gerektiğini elbette biliyorum, benim söylemek istediğim bazı kaymak tabakaya hiç bir kanunun işlemediğini vurgulamaktı. ki etrafımda idari hakim de dahil olmak üzere yeterince hakim, savcı ikilisi mevcut.

ekleme 2: bazı arkadaşlar hala trollerin neden bu tür şeylere sessiz kaldığını merak ediyorlar. bu troller kendi çaba ve yetenekleri ile hayatlarında göremeyecekleri meslekleri, iş disiplinleri ile asgari ücretin üstüne çıkamayacakları halde hallice paraları aynen bu başlıktaki ballı çocuklar gibi kazanmaktalar. adam veya kadın veya insan formu, adına ne derseniz bu haber başlığındaki ballı insanların yaptıkları kendi yaptıkları olduğundan buradaki etik noksanlığını bile göremezler. bu kadar iyi niyetli ve saf olmayınız lütfen.

bir de son olarak, ülkenin en üst adalet makamlarının adalet anlayışının sefaletine bakar mısınız? hele benim gibi hep kendi kendine bir şeyler başarmış, başarmak zorunda bırakılmış insanlar bu örnekleri gördüğünde neye inanıp da bu topraklarda yaşamaya devam etsin?

devamını okuyayım »
20.03.2018 23:01