unknowns

  • bal küpü (629)
  • 830
  • 8
  • 2
  • 1
  • bugün

-6 averaj ile tarih yazmak

averajı bir ölçü olarak gören beyinsizlerin ortaya attığıdır. dün oynanan maçta yazılan tarih tamamen geçmişin öcünün alınmasıdır. o da son maça kısmetmiş. böyle daha güzel oldu tabi. gruptan çıkmak bizim için tarih yazmak falan değil, tamamen sizin götünüzden uydurmanız. bizim uefa kupamız var mevzusunda olduğu gibi. adamla tartışıyorsun;
-türkiye'nin en büyüğü fenerbahçe'dir!
-büyüklük kıstasın nedir? başarı mı?
-evet.
-ne başarınız var?
-şu kadar sene süper lig kupası aldık.
-bizim daha fazla?
-biz şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynadık!
-sizin övündüğünüz çeyrek finali biz çift grup sisteminde sizden önce oynadık. bir maç geçerek değil yani.
-ne yani sizin uefa kupanız var değil mi yine oraya bağlayacaksın ahahaha!1!!
-neden? yok mu?
-her boku uefa kupanıza bağlayın zaten.

ulan ben bağlamıyorum uefa kupasına falan, sen bağlıyorsun. muhabbetin hep sonu aynı yere varıyor çünkü amına koyim. senin beyinsizliğin muhabbeti bu noktaya getiriyor. zaten az kafan çalışsa haddini bilirsin, şu muhabbeti açmazsın. muhabbetler hep bu şekilde başlıyor. buradan sonuç çıkmayınca; "alex, hagi'den daha büyük topçu ehe" baktı oradan da birşey çıkmayınca; "6 kasım :)))))))"
sonra bu muhabbet sürekli kendini başa sarar.
(bkz: loop)

örnek olarakta napoli'yi vermiş taş kafanın teki. e be gerizekalı napoli'nin 12 puanla çıkamadığı grupta 1. ve 2.'de 12'şer puanla gruptan çıktı. bu tamamen marsilya'nın sizin gibi o grupta sıfır çekmesi ile alakalı. sizin sıfır çektiğiniz sene grubunuzda üst tura çıkamayan lyon'un da 9 puanı vardı. sizin gibi dandik takımları alırlarsa şampiyonlar ligine, işte öyle grubun şirazesini kaydırır. sıfır çekmek nedir lan? 12 puan toplayan takıma yazık.

of neyse, siktirin gidin ötede oynayın.

devamını okuyayım »
12.12.2013 11:36