unsterblichgott

  • 227
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 yıl önce

bir dershanede yaşanabilecek en dumur olaylar

iki tane güzel olay vardır aklımda

birincisi: (normal bişey aslında)

matematik dersi başlamadan önce sınıfta uzun eşşek müsabakası yapılır. tenefüs biter fakat duymayız. içeri öğretmen girer biz hala devam ederiz(girdiğini de duymayız).
ve hoca bağırıp sınıftan çıkar. müdüre şikayet etmiştir bizi. müdürle beraber gelirler. müdür bizi cezalandıracağına hediye verir resmen.. sınıfı tatil eder o gün. mutlu mutlu eve döneriz.

ikincisi:

biyoloji dersi öncesidir. tenefüstür. cam kenarında oturmaktayız arkadaşlarla. gözüme karşı binadaki bizden küçük çocukların, bize yaptığı hareketler takılır. karşı binada da bizim dershane vardır.

eh haliyle biz de altta kalmayız yanıt veririz kol bacak göstererekten. bu seviyesiz terbiyesiz anlar devam ederken aniden hareket çektiğimiz çocukların üst katındaki pencerede bizim dershanenin müdürü belirir. gördüğüm gibi ışık hızıyla pencereye en uzak sıraya yapışırım. arkadaşları uyarırım fakat iş işten geçmiştir.

biyoloji dersi başlar. iki üç dakika sonra müdür içeri girer. cam kenarında oturan bi elemanı tutar kolunda "seni polise vereceğim. terbiyesiz herif" diye azarlaya azarlaya çıkarır sınıftan. sonuç? çocuk iki bardak çay içtikten sonra geri gelmiştir sınıfa.

devamını okuyayım »
30.01.2010 00:23