useless guy

  • 2808
  • 11
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

facebook twitter instagram kullanmayan erkek

not: argolu küfürlü olacak. efendi efendi yazınca anlamıyorsunuz çünkü, öyle göte böyle yarak.

övünmeyen erkektir. "övünüyooo!" kullanmamanın nesiyle övüneyim yarrak kafası? tutturmuş övünüyo da övünüyo. kullanıp da ne yapıyorsun sanki, şunu beğen bunu beğen, fotoğraf ekle kaldır, takip et takibi kes.. yarrağım benim. olmadığım, görünmediğim bir alanı kullanmadığımı dile getirerek ne sebeple övünüyor olabilirim ki, mal oğlu mal.

yalnızlık siz malların sandığı gibi bişey değil, hiç de olmadı. yalnızlık nedir biliyor musunuz cahil mallar, yalnızlık sosyal medya platformlarında hesap açtığında ekleyen ve eklenen olmaması demektir. takipçi denen zıvırlardan bulamamaktır, bir insanın ekleyecek kimsesi yoksa, yaşadığı hayat itibarıyla paylaşacak bir şeyi olmuyorsa neden kullansın ki sosyal medyayı? neden?

sosyal medya'da varım diyelim.. paylaşıyorsam kime paylaşıyorum, kimlerle paylaşırım? insanın paylaştığı arkadaşlık yaptığı, en azından tanıdığı birileri olmalı, benim arkadaşım var mı? yok! siz davarların anlamadığı bu, istediğiniz zaman istediğiniz yere birlikte gittiğiniz, paylaşımlara yol açan arkadaşlarınız var, bende yok, başından beri onu diyorum işte gerizekalı cahil.

ben kimse gibi değilim, diğer sosyal medya kullanmayan insanların sebepleri bağlamaz beni, aynı sebepten kullanmıyor değiliz çünkü dünyada benim gibi bir insan yok, ben kullanmamı gerektiren bir neden olmadığı için kullanmıyorum, bu üç platformu ve daha fazlasını hiç kullanmayan sadece ben varım sanki dünyada. kullanmayarak bir bok gizlediğim de yok, sizden kat kat samimi, özü sözü bir olan biri olduğum da kesindir. sosyal medya kullanmayan erkek bişeyler gizliyormuş.. yarrağımı gizliyorum.

sosyal medya devrinde her şeyin fotoğraflara bakarak katalogdan insan seçer gibi olmasını berbat buluyorum, hiç samimi değil. siz sürü insanları çok sevmişsiniz, ben sevmiyorum, bu kadar basit, nesini anlamakta zorlanıyorsunuz? hayatınız bu platformlar olmuş, sizler sosyal medya'nın yarattığı zombilersiniz.

katıldığınız aktiviteleri, gittiğiniz şehirleri, yediğiniz yemekleri, arkadaşlarınızı, sevgililerinizi bakın ben ne yaptım, nereye gittim, hayatımda kimler var, nasıl da eğleniyorum mesajı vermek için kullanıyorsunuz, akıl irade kullanmadan şartlanmış gibi paylaşıyorsunuz. bunları yapmanızın tek sebebi sosyal medya'da yer alacak olmaları, bitmek bilmeyen gösteriş merakı.

bacaklarını, yeni aldığı ayakkabıyı, sürdüğü ojeyi ve benzeri boku püsürü paylaşan bir dünya insan artığı varken kullanmadığım için övünen, kendini farklı, marjinal hisseden ben oluyorum, çok güzel düşünmüşsünüz, aferin sığırlar. güvenilmez olan da benmişim, "bakın benim her bişeyim sosyal medya hesaplarımda apaçık ortada" diyorsunuz güya, o gösterdiklerinizin %kaçı sizsiniz sikikler, aslolanla gösterilen arasındaki fark ortaya çıkmayacak mı sanıyorsunuz?

farklı görünme çabasında olan ben değilim, sosyal medya bağımlısı sizlersiniz. sözlükse her türlü şeyi yazarak ifade etmek için ideal bir gereç, bana sadece o yeter.

gayet açıklayıcı oldu, beyinsiz değilseniz anlarsınız.

devamını okuyayım »
20.01.2015 20:02