uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam

  • 173
  • 7
  • 3
  • 0
  • 5 gün önce

fevzi tuncay

hayatın vurduğu insanlardan.

her şey bi tarafa da, annesinin yanarak can vermesi.. bu acının tarifi yok. alllah yardımcısı olsun.

beşiktaş sözde büyük camia, taraftar grubu kimsede yok. borcundan dolayı hapse düşüyor, tanju okan el vermese hapis yatacak, beşiktaş sahip çıkmıyor hiç. beşiktaş camiası utansından bundan özellikle taraftarlar.

http://www.aljazeera.com.tr/…-fevzi-tuncay-hikayesi

"milli kaleci 1997 yılında yeşim tuncay ile evlendi. 6 yıl evli kaldı. boşandıktan bir yıl sonra eylem çukuryurt ile evlendi. fakat bu evliliği de uzun sürmedi. evlilikten bir kız çocuğu da olan fevzi tuncay, eşine nafaka ve boşanma tazminatı olarak taksitler halinde toplam 150 bin lira ödemeyi kabul etti. maddi imkansızlıklar yaşayan milli kaleci bu borçlarını ödeyemedi.

hakkında yakalama kararı çıkartılan fevzi tuncay, izmir adliyesi'ne giderek teslim oldu ve elleri kelepçeli olarak buca kapalı cezaevine gönderildi. bu görüntülerin medyada yer alması üzerine futbol dünyası seferber oldu ve fevzi’nin taksitlerini ödeyerek onu cezaevine girmekten kurtardı. kendisine iş de bulundu, izmir'in altınorduspor kulübünde kaleci antrenörlüğüne getirildi.

fevzi tuncay, babasını daha önce bir kalp krizi sonrası kaybetmişti. bunun acısı dinmeden annesi gülşen tuncay da memleketi muğla menteşe'de bir trafik kazası geçirdi ve kendi kullandığı otomobilde yanarak öldü."

devamını okuyayım »
25.03.2017 15:23